Ambienti on/off

[Republikanie] Reklama partii i zaliczenie misji w jednym ;)

31 7 ditë më parë Polonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politikeale żeby nie było, że art zupełnie pusty i bezproduktywny, poniżej reklama Fundacji Republikańskiej oraz prezentacja zarządu partii, w którym są spore zmiany.

[img]http://s1.pokazywarka.[/img] … lexo më shumë »

[Republikanie] Uniwersytet Republikański/Fundacja

37 Dita 2,403, 08:39 Polonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeWitajcie!
Po trzech miesiącach przerwy powrócił Uniwersytet Republikański, zachęcamy do uczestnictwa.
w 75% uczymy podstaw poruszania się w grze, czyli kanały irc, … lexo më shumë »

[Republikanie] Veni vidi vici!

144 Dita 2,400, 08:31 Polonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeDziękuję wszystkim głosującym na mnie w wyborach, na prezesa Republikanów! Zwyciężyliśmy, ale jak to mawiają, wolność nie jest dana raz na zawsze. Za miesiąc będzie nam łatwiej się … lexo më shumë »

[Republikanie] Gerald oficjalnym kandydatem na PP

60 Dita 2,398, 04:23 Polonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeRepublikanie po dwumiesięcznej przerwie przechodzą do kontrataku i w niedzielę podejmą próbę odzyskania przejętej przez PZL i ich popleczników partii.
Tymczasowy zarząd jednogłośnie lexo më shumë »

[REPUBLIKANIE] Wracamy do gry!

137 Dita 2,393, 11:43 Polonia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeRepublikanie powracają. Czy to się komuś podoba, czy nie.
Zapewne niektórym się nie spodoba, bo znów pojawią się młodzi gracze, którzy mają czelność wtrącać w ustalony od dawna … lexo më shumë »