Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Official newspaper of the President of eMacedonia

Прво Претседателско Обраќање [Северус]

71 3 ditë më parë E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeДобар ден народе Македонски,

Дозволете ми прво да се извинам за вака задоцнето обраќање, ама податоците до банката ми ги праќаа дури од Австралија, па дури да стигнат овде ехее.. … lexo më shumë »

Последно претседателско обраќање [huroto]

37 7 ditë më parë E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Добар ден Македонци и МакедонкиПред се сакам да им се заблагодарам на сите оние кои гласаа за мене и ми дадоа шанса да ја водам држават … lexo më shumë »

Прво Претседателско Обраќање [huroto]

27 Dita 2,971, 05:10 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeДобар ден Македонци и Македонки

Пред се сакам од срце да ви ја честитам Новата Година и Божиќните празници.


[img]http://i.imgur.com/t8bkhUv.[/img] … lexo më shumë »

Последно претседателско обраќање

18 Dita 2,968, 06:59 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeПоздрав еМакедонијо.
Среќна нова на сите и среќни божиќни празници.
Нема да опишувам многу работи, пред се сакам да им се заблагодарам на тие што имаа верба во мене, што го дадоја св … lexo më shumë »

Петто претседателско обраќање!

32 Dita 2,960, 09:50 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analizat e Luftimeve Analizat e LuftimeveЗдраво еМакедонијо.

Во крајни денови од мојот мандат како еПретседател на Македонија. Завршува уште една приказна.. можеби поразлична овој пат но што е тоа е.
Одсекогаш сум се трудел заедно да одиме на … lexo më shumë »