Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

▬▬▬▬▬▬▬▬ ♦ Ministerul Media™ ♦ ▬▬▬▬▬▬▬▬

[MM] Revista Presei - 2622

2 2 orë më parë E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseSiiii am revenit. Intai un fond muzical in ton cu ziua ce urmeaza.

Ioan Gyuri Pascu - eu cu cine VOTEZ? - [url=http:lexo më shumë »

[MM] Revista Presei - zilele 2605 - 2609

93 Dita 2,610, 00:33 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


Salutare dragi prieteni! Bine v-am gasit la Revista Presei! As vrea sa va multumesc anticipat pentru aprecieri! Haideti sa … lexo më shumë »

[MM] Revista Presei - zilele 2601 - 2602

18 Dita 2,603, 07:11 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese


o7, dragi prieteni! Bine v-am regasit la ultima editie a Revistei Presei din acest mandat! As vrea sa va multumesc pentru … lexo më shumë »

[MM] Revista Presei - zilele 2595-2600

18 Dita 2,601, 09:01 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseSalutare, prieteni!
Aceasta este prima editie din 2015 a Revistei Presei, deci una foarte speciala. Va urez tuturor ca … lexo më shumë »

[MM]Revista Presei - zilele 2593-2594 (si nu numai)

17 Dita 2,595, 10:15 E Publikuar në Romania Romania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtueseBuna seara si Sarbatori Fericite, dragi e-romani! :)
Va cer scuze pentru perioada de seceta de la Revista Presei, dar … lexo më shumë »