Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Komente, Debate dhe Analiza

AAF - Albanian Armed Forces rikthehet serish me aktivitetet e tij ne eAlbania

10 Dita 2,609, 13:04 E Publikuar në Albania Albania Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Te nderuar eShqiptar ne eRepublik

Pershendetje President dhe ministra
Popull dhe luftetar eShqiptar

Une Albanian Armed Forces sot u riktheva pas nje kohe te gjat pauze qe kisha per shkak te obligimeve te mia personale.

Une per

lexo më shumë »

Popullit

2 Dita 2,240, 15:22 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Te nderuar eShqiptar PERSHENDETJE

Pas nje pauze te shkurter po ju kthehem me artikutj e mi ku her ja qelloj e her nuk ja qelloj por prap se prap nuk ndalem duke shkruar.

eShqiperia tani me ne gjirin e saj ka qytetar te rritur dhe te zhvilluar.

lexo më shumë »

AAF - Ministria e Edukimit dhe puna e saj

6 Dita 2,204, 16:26 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeTe dashur qytetare eShqiptar,

Po i vjen fundi ketij mandati ne Ministrin e Edukimit, me pak fjal do te pershkruaj kohen time si zevendes minister i Edukimit deri tek fundii i kohes si Minister i … lexo më shumë »

ME - Tiketat e levizjes = Moving Tickets

12 Dita 2,204, 02:11 E Publikuar në Albania Albania Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublikTe dashur qytetare eShqiptar,

eUniversiteti Shqiptar
Mesimi nr. 6
Ministria e Edukimit


Me kerkes te njerit nga vellezerve tae ketu ne erepublik per kete teme une e bera kete artikull lexo më shumë »

Kosova is now Free forever

12 Dita 2,200, 10:58 E Publikuar në Albania Albania Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës


Dear Albanian friends and brothers!

We thank you all for helping us to liberate Kosovo.


Today Albanian people proved that they love freedom … lexo më shumë »