Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Dita 2,431, 05:44 Turqia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şlexo më shumë »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Dita 2,426, 06:10 Turqia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşlexo më shumë »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Dita 2,421, 06:55 Turqia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, lexo më shumë »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Dita 2,420, 13:51 Turqia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.lexo më shumë »

[EA Gazetesi] Türkiye'den Teker Teker Haberler

40 Dita 2,416, 07:02 Turqia Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza PolitikeTürkiye'de büyük çoşku! Yıllardır hayalini kurdugumuz Tekerlek Bonusu artık Türkiye'nin sınırları içerisinde. Plato'nun oyuna yeni ülke ekleyeceğini söylemesi ile artan lexo më shumë »