Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Life is a gag.Make it fun.

Ministria e Imigracionit ( Pranimi i CZ Shqiptare )

22 Day 1,772, 04:24 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjithve,Pas marrveshjes me Fyromin kemi marrur nje territor dhe kjo na mundeson te mbajme kongres kete muaj qe do te thote se mund te japim nenshtetesi … read more »

[9GAG] v.7

32 Day 1,713, 06:20 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Hello 9Gagers,9gag its back again

I know u dont care about what i writte here u are here just to check the photos, and I'm to lazy to write :P


1.


[img]http://[/img]

read more »

[CPIRRA] Edward Loco per Congressman - Albanian Coast

4 Day 1,708, 09:30 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjithve!
Un po e shkruaj kete artikull per tju informuar se do kandidoj prap ne zgjedhjet per kongres dhe qfar kam ber gjat mandatit tim te kaluar.Do kandidoj prap ne Albanian Coast dhe shpresoj se do ze nje vend ne kongresin

read more »

Ministria e Emigracionit dhe Imigracionit

9 Day 1,707, 04:10 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te gjithve,

Pas emertimit tim si minister i E.I desha qe ti lus te gjith congresmanet qe te mos pranojn CZ pa aporvimin ton.Kjo gje eshte e

read more »

[9GAG] v.6

48 Day 1,682, 16:44 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Hello everyone,

Let's Donate for Scymex coz he has no money in his CreditCard ,
He moved in USA for resources coz Fylol was deleted in map by greece

[img]http://img703.imageshack.[/img]

read more »