Ігри та еУкраїна[Стратагема 17]

Day 1,712, 08:54 Published in Ukraine Ukraine by Vilar47

Ч. 168 (21😎 / 28 липня 2012 р.

Гарний Китай
Beautiful China


Анекдот...
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
-Куме, а хто такий масажист?
- Це, куме, такий чоловік, який одержує від жінки гроші за те, за що інший одержує по м@рді.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Як в політиці... Ну нехай...

Ще одна стратагема за матеріалами Валерія Чуґрєєва (див. "chugreev").
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Стратагема № 17

Кинути цеглину аби одержати яшму

Приклади використання.

[З]

Зв'язний переклад:

Кинути цеглину аби натомість отримати яшму, віддати щось, що не має цінності, щоб за це виманити що-небудь цінне, за допомогою незначного дару або прихильності домогтися значного виграшу; віддати іншій стороні щось непотрібне заради того, щоб пізніше отримати що-небудь значно суттєвіше.

Сутність:

Стратагема обміну. Стратагема черв'яка і рибки. Стратагема приманки.

[B*]

Стратагема нерівноцінного обміну, приманки, сиру в мишоловці.

[K]

Стратег показує супротивнику щось, що вирізняєтьсяу явною цінністю аби змусити його зробити щось дійсно значуще.
~>~>~>***
[З] - фрагменти з книги Зенгер Х. фон. Стратагемы. О китайском искусстве жить и выживать. Том 1 и 2. - М.: Изд-во Эксмо, 2004.

[B*] - фрагменти з книги А.И. Воеводина "Стратагемы - стратегии войны, манипуляции, обмана".

[K] - фрагменти з книги Томаса Клири "Японское искусство войны. Постижение стратегии". Перевод с английского Котенко Р.В. - СПб.: Евразия, 2001.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*

Щось подібне спостерігається з нашою країною..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"ДЕЩО"

Що ж, знову будуть "вигадки"... У контексті ситуації в еУкраїні та того, що надалі може статися... Й при тому, що багато хто не розуміє, що відбувається...

Тож, на сьогодні ми маємо проблеми з військовою кампанією супроти кількох потужних країн та їхніх альянтів. При цьому виникає питання щодо того, що саме стояло за лаштунками...

Почнемо спочатку...

На сьогодні існують два основні альянси... "Одиниця" та "ТЕДЕН"... Так, існують, й не мають наміру розпадатися.

При цьому кожен з альянсів прагне за можливості посилитися й "розвалити" опонента. Гадаю, що це питань не викликає.

Разом з тим почали циркулювати чутки щодо розпаду альянсів. Чому та з якою метою? За моїми спостереженнями, ці чутки починали виникати перед стимулюванням країн до виходу з альянсів... Мені довелося спостерігати майже ідентичнв процеси у еСША та еУкраїні... Що вказує на подібність планування у обох країнах (одні й ті ж розробники стратегії?).

При детальнішому розгляді процесів виявив також схожість ситуацій в обох країнах.

І в еСША, і в еУкраїні є сильні про-ТЕДЕН партії, як і впливові діячі, котрі підтримують ідею членства в альянсі.

Уряди еСША та еУкраїни розпочали переговори з керівництвом еПольщі та інших країн щодо формування "нового" альянсу. Так, у першому випадку це було офіційно. Що ж до еУкраїни, то ця інформація вважається "умовно таємною".

Публікація пані екс-Президента еСША: [Artela] Out of CTRL

Новий альянс мав включати еСША, еБразилію, еІспанію, та еПольщу. На стадії переговорів було входження до нього еУкраїни.

Тож, вихід з альянсу Терра в еСША спричинив шквал критики, а також майже революційну ситуацію.

Стаття Президента еСША щодо міжнародної ситуації: [PotUS] Foreign Policy

У випадку ж еУкраїни можна відзначити, що чинний "Президен-гетьман" підтримується про-ТЕДЕН партією, а тому прямої заяви щодо виходу з альянсу просто не може бути. Відтак, уряд еУкраїни мав інсценувати ситуацію, за якої членство у ЕДЕНі опинилося б під питанням. Гадаю, що саме з метою забезпечення таємності подібної діяльності й було ліквідовано усі "міністерства" та закумульовано усю повноту влади в руках одного "Гетьмана":
President - Бандера йде до тебе, кацапчег.

Тож, якою була тактика урядових кіл обох цих країн?

Передусім, було інспіровано "нібито хрестоносні" військові місії проти колишніх країн-союзників (нехай і формальних), за допомогою чого обидві країни позбувалися своїх списків "угод щодо військової підтримки". При реально продуманих військових кампаніях подібне вважається неприпустимим.

Нюанс полягає у тому, що на сьогодні основним ініціаторм створення згаданого "нового" альянсу є еПольща, котра не бажає позбуватися свого впливу, а також підтримки старих союзників. Саме виявлення "недоречностей" у її намірах та публікація подробиць переговорів між урядовцями еСША та еПольщі у подальшому спричинили значний спротив.

Тобто, фактично йдеться про спробу переорієнтації декількох провідних країн ТЕДЕНу (не лише еСША) на користь альянсу "Одиниці".

Деталі щодо військових кампаній.

еСША

Бойові дії мали відвернути увагу громадськості від основних процесів, а також провадилися під гаслом "Бити заТОшених еКанадців, котрі хочуть затягнути нас до Одиниці". Так, це було. Й це полегшило уряду виконання задуму, котрий довелося коригувати. Так, від прямого вступу до нового альянсу довелося відмовитися й натомість застосувати "ускладенений план".

Нюанс полягає у тому, що одна з країн потенційно нового альянсу, еІспанія, непомітно підписала угоду про підтримку з еСША. Надалі стимулюються процеси щодо підтримки "дружніх країн", до яких звично відносять й еРосію.

Стаття президента еСША про підтимку еРФ у бойових діях проти еУкраїни:
http://www.erepublik.com/en/article/-potus-standing-by-a-friend-in-need-2091234/1/20

Стаття МО еСША про постачання новітньої зброї еРФ у конфлікті проти еУкраїни:
http://www.erepublik.com/en/article/-dod-q7-soon-and-going-to-russia-2091252/1/20

еУкраїна

Зважаючи на деякі незначні повідомлення щодо ходу переговорів еУкраїни та еПольщі з приводу створення нового альянсу, можна дійти такого висновку: еУкраїнська сторона прагнула долучитися до потужного альянсу й отримати сильних союзників, за допомогою яких стабільно контролювати власні території, а також брати участь у бойових операціях альянтів.

З високою ймовірністю можна констатувати, що еУкраїнські посадовці отримали гарантії щодо підтримки у війні проти еРосії.

Приблизний хід думок еліти еУкраїни відображає стаття від dimakossa "Україна проти Росії".

У списку країн, котрі надають "військову підтримку" еУкраїні протягом деякого часу, до вступу у війну з еРосією, також фігурувала еІспанія.

Наслідки та поточна військова обстановка

Слід констатувати, що еУкраїна перебуває у надзвичайно складній військово-політичній ситуації.

Від підтримки, а також подальшої участі в угоді "АТУ" відмовилася еАргентина, оскільки вона розраховує на подальшу підтримку ЕДЕНу.

Під питанням підтримка еТуреччини, оскільки ця країна також прагне довгострокової підтримки й допомоги нашого поточного альянсу.

Позиція ЕДЕНу лишається передбачуваною, оскільки існує система формальних та неформальних домовленостей.

Реальну цінність у цій стратегічній грі становлять еСША та еРФ. Також існує потреба однозначно переконати їхніх громадян щодо приєднання до нового альянсу. Або ж щодо входження у "сферу впливу" одного з вже існуючих. Гадаю, що "стратегічне планування" у обох випадках здійснювалося військовими колами еПольщі.

Саме з такою метою й використовується війна, розпочата еУкраїною. Й саме вона для міжнародних кіл подається агресором.

Передусім, еРосія з необхідністю може однозначно перейти у сферу впливу "Одиниці" як країна, котра отримує малу або "недостатню" допомогу від ТЕДЕНу. У цьому контексті може йти мова й про відокремлення Терри від ЕДЕНу й остаточний розпад мегаальянсу. Що не відповідає інтересам останнього ані найменшою мірою.

еСША, як "умовно нейтральна країна", котра керуєтья "власними інтересами", звично підтримає еРосію.

Якщо ЕДЕН вирішить підтримати одну зі стрін у війні між еУкраїною та еРФ, то...

...У разі підтимки еРосії, еУкраїну буде цілком стерто з карти... Котнгресом буде прийнято рішення щодо виходу з альянсу. Як наслідок, - нові "переговори" з еПольщею та входження до "сфери впливу останньої". З подальшим стабільним статусом "буферої зони".

...У разі підтримки еУкраїни, - буде розірвано формальні угоди не лише між еРФ та країнами ЕДЕНу, але й між Террою та ЕДЕНом як частинами єдиного наддержавного утворення.

Тобто, підтримка еУкраїни жодною мірою не відповідає інтересам наших поточних альянтів.

Якщо розглянути позицію країн "Одиниці", то їхнім інтересам щонайбільшою мірою відповідає налагодження дружніх стосунків з еСША та еРФ як їхніх союзників. Сюди ж можна віднести еБолгарію та еМолдову. Тобто, саме ці країни вважатимуться пріоритетними задля підписання військових та економічних угод.

Разом з тим супроти еБолгарії та еМолдови цілком можливим є налагодження конструктивних бойових дій за участю країн ЕДЕНу.

Також не виключено, що поточне "верховне керівництво" еУкраїни розраховує офіційно вийти з ЕДЕНу опісля відмови останнього від надання повноцінної підтримки у війні проти еРФ.

ПІДСУМОК

На сьогодні можна констатувати, що еУкраїна цілком добровільно "поклала голову під сокиру", довірившись "неформальним домовленостям" з країнами, котрі були учасниками переговорів з питань створення нового "надальянсу", котрий мав на меті посилити спільну боєздатність цих країн та економічні спроможності їх громадян.

Фактичне створення подібного альянсу не відповідає ані інтересам більшості гроамдян декотрих з-поміж цих країн, ані поточній міжнародній обстановці.

Вихід еУкраїни з кризи, як і звільнення від окупації на сьогодні виглядають надскладними завданнями.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ТАРАСІЙ


Без коментарів.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

РОЗДАЧА

Від шановного Banderivets777 ...

...Було отримано 2 Т-7 за участь у акції "[МПУ] Всім по зброї! Всім по ФАНУ! (ПРИЗУПИНЕНО)".
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ЗВІТИ / REPORTS (links inserted)

Ранок розпочав з забитого ворога еІндії. Керала, бій 3 проти Тайланду.

Також до обіду відстрілявся за еСША. Мексиканська долина, бій 6.

За кілька годин знову навідався туди ж, бій 8. Втрапив до "стартової п'ятірки".

Вночі навідався до еТурецьких саплаїв... Чорноморське узбережжя Туреччини, проти еБолгарії, бій 7.

Трішки не добив одного супротивника, - повернувся у бою 8.

Пізня ніч... Навідався на еБоснійські саплаї... Ліка та Ґорський Котар, проти еСербії, бій 3.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~*~*~*~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Картина з китайською дівчиною.
Chinese girl painting.


P.S. Сало...