Ambienti on/off

Здраво

39 Dita 2,218, 12:19 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Денеска ќе зборуваме за животните желби. Нечија животна желба е да ебе на чопер, нечија е да оди во Америка, а нечија пак, да не го стигне раката на ВМРО. Но и покрај се, според мене, најголема животна желба е онаа на АнтиталенаТ да ги допре цицките

lexo më shumë »

Кандидатура (ОТКАЖАНО ПОРАДИ МЕТАЛЕЦОТ)

18 Dita 2,204, 17:49 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Чисто да ви кажам дека треба да ме гласате пошо другиве се помлади од мене и пошто ќе се деси пичвајз. Тимот ќе биде соопште највеќе за 24 часа. Малку како потресени се од понудата, па треба да се смират.


ХОБАНЕ, ШИТКАЧУ, НАРЕДНАТА ШУТКА НЕМА ДА

lexo më shumë »

Можда изгубив

14 Dita 2,177, 18:02 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Hapat e parë në eRepublik Hapat e parë në eRepublik

Можда изгубив. Ама изгуби и Аце Жути. Он е два пати јас.

lexo më shumë »

Се кандидирам

8 Dita 2,169, 17:51 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese Ndërveprimet shoqërore dhe argëtuese

Се кандидирам за претседател.

http://www.youtube.com/watch?v=d05A36KBS2A

Поздрав.

lexo më shumë »

Статија

35 Dita 1,899, 05:05 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Urdhërat e Luftës Urdhërat e Luftës

Гледам, не сум напишал статија повеќе од 100 дена. И еве, пишувам. Спремаме проект. За нашколо. Ќе биде многу јак. Имам и нов мобилен. И вчера со троопер пола саат праевме муабет. Додуша он сереше и збореше со мене. На крајот не изми раце. Сакаше да

lexo më shumë »