Ambienti on/off

Join the new world

 

Статија

Dita 1,899, 05:05 E Publikuar në Republic of Macedonia (FYROM) Republika e Maqedonisë (IRFJ) nga ElektrodataNaTiger

Гледам, не сум напишал статија повеќе од 100 дена. И еве, пишувам. Спремаме проект. За нашколо. Ќе биде многу јак. Имам и нов мобилен. И вчера со троопер пола саат праевме муабет. Додуша он сереше и збореше со мене. На крајот не изми раце. Сакаше да го памтам како груб дечко. Тоа би било тоа.


п.с. кој ќе го даде 69-от глас, нека ми прати СС у инбокс, јас ќе го наградам соодветно.

 

Komentet

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,899, 05:10

суб 1069
воут 69

.донација

n e v e r C G
n e v e r C G Dita 1,899, 05:27

ајфон ? o.O

ElektrodataNaTiger
ElektrodataNaTiger Dita 1,899, 05:37

Аеродром 😃

Tiger Macedonia
Tiger Macedonia Dita 1,899, 06:45

Со тебе праи муабет на мобилен пола саат док сере а за мене ни на скајп нејќе да се логира. Добро, добро. Кажи му следен пут коа ќе праите муабет, со тебе да пишува порно прича за Коштаплери, пошо јас сум му љут.

А ти почна да работиш, нов мобилен си земал а гледам си почнал и донации овде да нудиш. Е па прати нешто чим така - > http://prntscr.com/r2cxr

AntitalenaT
AntitalenaT Dita 1,899, 07:12

Добив ерекција од статијава.

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,899, 07:31

тајгер, утре ти закажувам на скајп, ќе зеам камера и нова танга.

Krvnikot
Krvnikot Dita 1,899, 07:32

Na koj salter se ide za nov izvod?

Boban Mitrovski
Boban Mitrovski Dita 1,899, 07:33

На сабајле кога ќе станам увек ми е дигнат и кога ќе се измочам ми се спушта.

Помагајте !!!

Шифра: Пинк Пантер

The One from Macedonia
The One from Macedonia Dita 1,899, 07:46

Учителката млада ти е?

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,899, 08:01

ме чеша чмарот веќе цела година

jasumtose
jasumtose Dita 2,143, 07:07

хемороиди је права ствар

Angelique.A
Angelique.A Dita 1,899, 09:54

зошто не ме стави во статија?

hanibalbg
hanibalbg Dita 1,899, 10:05

Па той не си сере по ръцете, защо да ги мие : )) ?

Ivan Vancho Makedonski
Ivan Vancho Makedonski Dita 1,899, 10:09

Имам проблем по сабајлечки...Џони увек станува пред мене а никад не му текнало кафе да ми свари...

шифра: меѓуетнички соживот

GGoxyto
GGoxyto Dita 1,899, 10:15

Сто дена монотонија во секс светот.

Mr.Hiccup
Mr.Hiccup Dita 1,899, 10:15

v34 s1048

sematika VS seki
sematika VS seki Dita 1,899, 10:32

truper koa izleguva od wc http://prntscr.com/r32sm :)izgleda mocal 🙂

kocc
kocc Dita 1,899, 10:50

мене не ми е јасно оти се вика росна краставица на сабајле

Aexil Kong Junior
Aexil Kong Junior Dita 1,899, 22:26

v63 телефонот да си го користиш за арно за убо... и на Анти коа му е страв кога си оди сам дома навечер да му вртиш и да му зборуваш за вечерта помината со трупер : D

mojov
mojov Dita 1,900, 03:40

v. 69

n e v e r C G
n e v e r C G Dita 1,900, 03:48

v. 69

GGoxyto
GGoxyto Dita 1,900, 03:49

v. 69

TheTrooper69
TheTrooper69 Dita 1,900, 03:49

v. 69

Strumjanin
Strumjanin Dita 1,900, 03:50

v. 69

Angela92
Angela92 Dita 1,900, 03:56

http://prntscr.com/r5z16

Доста серете бе, јас имам докази дека е мој 69-тиот глас ! : )

Strumjanin
Strumjanin Dita 1,900, 04:15

Филипи, Ангела победи - награди ја соодветно.

Stev4o
Stev4o Dita 1,900, 05:38

v. 69 😃

Dragonce
Dragonce Dita 1,900, 05:39

prodavam manila za zmej!!!

MikiArhangel
MikiArhangel Dita 1,900, 08:15

V. 69

dimzaaa
dimzaaa Dita 1,900, 09:08

v 69

mojov
mojov Dita 1,900, 14:08

http://prntscr.com/r81a0 fala (:

PeckoBree
PeckoBree Dita 1,900, 14:14

kolku 69ki ima be leleeeeeeee kolku "pametni" luge postojat ...

Krvnikot
Krvnikot Dita 1,901, 01:01

Angela, kako se osekjas sega? Poslem nagradata?

 
Postoni komentin tënd

Çfarë është kjo?

Ju jeni duke e lexuar një artikull që është shkruar nga një qytetar i eRepublik-ës, një lojë e veçantë strategjike ku luajnë shumë lojtarë dhe që është e bazuar në vende të jetës reale.Krijo karakterin tuaj dhe ndihmoje vendin tuaj për të arritur lavdinë e saj përderisa ju mund të bëheni hero i luftës, botues i njohur ose një këshilltar i financave.