Ambienti on/off

Rreth gazetës sime

Hape faqën Wiki

Miresevini ne kete gazete ku do te gjeni informacione te ndryshme diplomatike dhe politike.

[SK] Çështja e organizatave

34 Dita 2,019, 08:23 E Publikuar në Albania Albania Biznes Financiar Biznes FinanciarPershendetje shqiptare,
Ne artikullin ne vijim do te paraqes planet per te cilat u moren organizatat te aqperfolura si objekte qe na shkaktuan "humbje te paimagjinueshme".

[img][/img] … lexo më shumë »

[Rilindasi] I dashur president

49 Dita 2,013, 08:38 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Artikulli që do të ndiqni në vijim është një artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga unë ([url=http://www.lexo më shumë »

[LVV] Programi

12 Dita 2,007, 07:23 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike


Ky eshte nje artikull i partise Levizja Vetevendosje.Pershendetje shqiptare,
Shpresoj qe ky muaj te jete … lexo më shumë »

[MoD] Konkursi i MU-ve në eBotë | maj 2013

15 Dita 2,002, 13:35 E Publikuar në Albania Albania Urdhërat e Luftës Urdhërat e LuftësKy eshte nje mesazh zyrtar i Ministrise se Mbrojtjes se eShqiperise.
Ndoshta shume prej jush i kane vene re risite me … lexo më shumë »

[Rilindasi] Gold pa masë , për eShqiptarët

76 Dita 1,999, 11:59 E Publikuar në Albania Albania Debate dhe Analiza Politike Debate dhe Analiza Politike

Artikulli qe do te ndiqni ne vijim eshte nje artikull i punuar nga Rilindasi dhe po botohet nga une ne menyre qe te jete i lexueshem nga qytetaret qe kane nenshtetesi shqiptare.

lexo më shumë »