Okolje ON/OFF

O mojem časopisu

Odpri Wiki stran

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

(Ne)rimtai. Kodėl nėra balkono?

21 Dan 2,236, 06:56 Published in Lithuania Lithuania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaSiurrealizmas (pr. sur – virš, réalisme – tikrovės, realybės) – XX a. III-V dešimt. kultūrinis, intelektinis, artistinis, meninis judėjimas. Kilo iš dadaizmo, kuris klestėjo Pirmojo pasaulinio karo preberi več »

{Pažintis} "Patriotiškumas ir Tėvynės meilė eina greta"

26 Dan 2,232, 18:18 Published in Lithuania Lithuania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaĮ žaidimą jis atėjo šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jam jau teko padirbėti Seime,taip pat trumpai dirbo LKA mentoriumi. Trisdešimtmetis trumpam buvo ir į URM virtuvę įsisukęs. Visai neseniai tapo preberi več »

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

22 Dan 1,895, 07:48 Published in Lithuania Lithuania Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublik

Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams preberi več »

{Seimas} "Seimas eina!" arba rami Seimo kadencijos pabaiga

10 Dan 1,894, 10:35 Published in Lithuania Lithuania Politične debate in analize Politične debate in analize

Po vadinamojo „Seimo skandalo“, Seimo nariai parodė pasitikėjimą manimi ir išrinko mane į Seimo Pirmininkes. Nors mano kaip SP kadencija truko itin trumpai, tačiau šiokio tokio veiksmo buvo. Jį trumpai ir apžvelgsiu: Seimo nariai aptarė preberi več »

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

26 Dan 1,864, 07:06 Published in Lithuania Lithuania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį preberi več »