Okolje ON/OFF

Join the new world

 

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

Dan 1,895, 07:48 Published in Lithuania Litva s strani miestiete
Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams tikrai viskas būtų aišku, pateiktas NM komentaras.Pirmasis medalis – Mercenary (liet. Samdinys). Kad gautum šį medalį sąlyga labai paprasta: reikia nukauti po 25 priešus iš 50 skirtingų šalių mūšių. Užvedus pelytę savo profilyje galima pamatyti šalis už kurias jau sukovota. Iš viso yra pateikta 70 šalių iš kurių galima išsirinkti 50. Viską įvykdžius laukia apdovanojimas – 5 auksiniai.TOP5 Lietuviai turintys Mercenary:
1. Atsibodo 29 Mercenry medaliai (Nepavyko susisiekti)
2. Malfame 20 Mercenary medalių
3. Holer24 15Mercenary medalių
4. Altairas 10 Mercenary medalių
5. Bandzai 10 Mercenary medalių

Esate TOP5 Lietuvoje, kurie turi daugiausia Mercenary medalių. Kaip sugalvojote juos rinkti?

Bandzai: Pradėjau juos rinkti dėl labai pragmatiškų paskatų – už medalius garantuotai duoda auksą.
Altairas: Malonu, kad bent kažkur esu topuose. Sugalvojau rinkti labai paprastai t.y. kai jie pasirodė, keliauti po pasaulį jau buvo galima labai pigiai (pigiau nei dabar) ir nereikėjo bilietų. Uždarbis 5 Gold tikrai atsiperkantis užmokestis, o jei kariauji pastoviai pakariauti už kažką 25 kartus tikrai nėra sunku.
Holer24: Atsirado naujovė ir pabandžiau.
Malfame: Kai Mercenary atsirado, vardan įdomumo surinkau pirmąjį, pasirodė gan smagus būdas kariauti ir tiesiog renku juos iki šiol.Kodėl renkate būtent šiuos medalius?

Bandzai: Renku tiek patrioto tiek Mercenary medalius. Patriotą surinkti kuo toliau tuo sunkiau, ne taip kaip šiuos.
Altairas: Renku būtent, kad greitai atsiperka ir galima užsidirbti palyginti greitai su kitais medaliais.
Holer24: Esu 2clickeris, man tai papildoma galimybė rinkti gold.
Malfame: Mercenary rinkti įdomiausia. True Patriot medalį kuo toliau, tuo sunkiau yra gauti, BH būnant 4 divizijoje neprisirinksi dažnai, tad belieka rinkti Mercenray, vis šioks toks tikslas kariaujant, o ir profilis gražiau atrodo.

Kaip teisingai reikėtų rinkti MC medalius?

Bandzai: Kariauti už visus įmanomus sąjungininkus iš Lietuvos, tada persikelti į Lenkiją (jie turi daug priešų), ir pakariauti nieko nelemiančiuose arba jau nulemtuose mūšiuose už priešus. Toliau verta pažiūrėti visus mūšius kurie vyksta netoliese (pigiau keliauti), nuvykti į tą šalį ir sukariauti už abi puses. Nekariauti prieš Lietuvą, Latviją, Estiją, Baltarusiją ar Ukrainą. Ir be jų mūšių užtenka.
Altairas: Hm... kaip teisingai... na net nežinau. Nukeliauji į kažkokią šalį, kuri su kažkuo kariauja, sukariauji visais įmanomais variantais t.y. sąjungininkais, priešais ir keliauji į kitą ally daryti tą patį. Seki kiek kartų už kokią šalį sukariavai ir vos sukariavai 25 kartus eini į karų skiltį vėl, pasirenki šalį kurioje tau trūksta 25 killų ir vėl kariauji tol, kol pasibaigia gyvastis.
Holer24: Išleidžiant kuo mažiau pinigų kelionėms, rinktis šalis (tiek gimtosios šalies sąjungininkų, tiek jų priešų), kurios remia daugiausia šalių kovose (ruošiantis keliauti, reikia peržiūrėti kitų šalių kovas ir pasirinkti dažniausiai pasitaikančią tarp pagalbos teikėjų). Esant galimybei, derinti DO su Mercenary (kartais tenka ilgeliau rinkti šalis medaliui, tačiau renki bazookas ir batonėlius);
Malfame: Jei jau pasiryžti rinkti tik Mercenary medalius, geriausia eiti į tam skirtą MU. Pavyzdžiui – Kariai, galbūt tokių yra ir daugiau, nesidomėjau. Tokius MU žaidėjai būtent Mercenary medalių rinkimui ir kuriasi, tad jei pavyksta su jais susitarti, gali rinkdamas Mercenary dar ir Daily Order karts nuo karto pasidaryti. Kitas dalykas, kai kurių valstybių RW mūšiuose labai dažnai pasitaiko priešų, kuriems užtenka vieno šūvio – dažniausiai tokie būna kovojant už Egiptą, Saudo arabiją, Graikiją ir pan., tad gali greičiau surinkti medalį.Kokia nauda iš MC medalių?

Bandzai: Tik auksas.
Altairas: Nauda? GOLD!
Holer24: Gold
Malfame: Materialios naudos iš jų, deja, nėra - gautą goldą pravažinėji rinkdamas kitą medalį.Per kiek maždaug laiko sukovojate už visas šalis ir gaunate MC medalį?

Bandzai: Neskaičiavau. Kaip kada. Kartais kai renku bazookas nerenku MC medalio. Tuo metu sėdžiu Lietuvoje ir darau DO.
Altairas: Visų pirma nereikia sukovoti už visas šalis t.y turi pasirinkimą 70 šalių, o sukariauti reikia 50-tyje. Ir laikas labai priklauso nuo kiek turi amunicijos ir gyvasties, bei kaip dažnai pasijungi į žaidimą. Tad gali užtrukti medalio rinkimas nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių.
Holer24: Neskaičiavau, bet manau maždaug per 20-25 dienas.
Malfame: Tai priklauso nuo to, kiek tuo metu aktyviai žaidi, tad tas laikas labai įvairus. Dažniausiai gal šiek tiek daugiau nei per porą savaičių.

Ar rinkdami MC medalius kada nors nudegėte, nes kovojote prieš Lietuvą ir jos sąjungininkes?

Bandzai: Neteko.
Altairas: Nudegiau? Kadangi šis žaidimas yra visiškai beprasmis (čia tik mano asmeninė nuomuonė), jame nėra jokios mechanikos galinčios mane kaip nors nubausti ar apriboti mano veiksmų laisvę. Lygiai taip pat visiškai nesijaučia ir kieno tu pusėje ir kada kovoji. Jei kas nori moralizuoti ties šiuo klausimu tai nereikėtu, nes samdinys (šio medalio rinkėjas) kovoja tiek vienoje, tiek kitoje pusėje nei daugiau, nei mažiau, tad iš tokio žaidėjo realiai nei viena šalis nei ką gauna, nei praranda. Laimi tik žaidėjas.
Holer24: Esu 2clickeris, todėl nudegti neteko.
Malfame: Kažkada seniai yra tekę gaut velnių iš kažko, nuo tada prieš Lietuvą nekovoju, o prieš sąjungininkes tą darau nesvarbiuose mūšiuose.Su kokiomis problemomis susiduriate rinkdami MC medalius?

Bandzai: Kovojant už rečiau kariaujančias šalis kai pritrūksta sveikatos ir galvoju pabaigti muštis kitą kartą, būna, kad pasibaigia mūšis ir kito nebesulaukiu. Dar blogiau kai tos šalys kitoje Žemės pusėje (visokios Malaizijos ar kuri nors Pietų Amerikoje).
Altairas: Problemos...? Gan dažnokai tenka keliauti ir kartais ant ribos yra medalio atsipirkimas. Nes ne visos šalys linke kariauti arba sudaro kokias paliaubas ir tenka laukti, kol vėl pradės kariauti, dėl ko gaištamas laikas. O paskutinio meto problema, tai maži atlyginimai, kurie taip pat riboja keliavimą, nes jis darosi brangus ir jau dažniau žiūri į kokią šalį vyksti kariauti, ar ji turi perspektyvą kariauti. Kai seniau dėl vieno nužudymo laisvai tris kart per dieną nuvykdavai iš Japonjos i Lietuvą, nes alga didelė, o kelionės kaina maža. Kadangi žaidimo mechanika visiškai nereaguoja į žaidimo ekonomiką, tai pasidarė prabanga, nes kelionės kainos tos pačios kaip prieš metus, o atlyginimas 100 kartų mažesnis.
Holer24: Didžiausia ir vienintelė problema – mažai skirtingų šalių karų (RW nesiskaito).
Malfame: Neskaitant to, kad dauguma žaidėjų šio medalio rinkimą smerkia ir vadina išdavikiška veikla, kažkokių ryškių problemų patirti neteko.Ar patartum šį medalį rinkti naujokams (div1, div2)?

Bandzai: Patarčiau visiems, kurie kasdien kovose išleidžia visą savo sveikatą.
Altairas: Naujokams...div1, div2? Kas tas div? Taip patarčiau, nes tai palyginti lengvas būdas gauti 5 Gold. Savaime suprantama, reikia pasižiurėti ar apsimokės, ar išgyvens ir t.t. kitaip pasakius pabandykite ir nuspreskite patys.
Holer24: Priklauso nuo to, kaip jie ruošiasi žaisti šį žaidimą (manau naujokams geriau būtų pasirinkti kitų pagalbą, pvz.: Military Unit, nei būti atsaklūnu).
Malfame: Nepatarčiau. Turtų Mercenary kaupti nepadės.

Smagių akimirkų!
Su šypsena,
miestiete


 

Komentarji

BlMBA
BlMBA Dan 1,895, 08:04

v

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Dan 1,895, 08:22

v

GintV
GintV Dan 1,895, 08:25

v+s

LS HQ
LS HQ Dan 1,895, 08:30

Straipsnio neskaiciau, bet dekui tau miestiete uz ta panele apacioje taigi vote:).

gliookas II
gliookas II Dan 1,895, 09:14

Ponas Ipsiartas siam straipsniu nepritartu, nes anot jo tai yra tevynes isdavyste ir labai smerktinas reikalas, kariautu ne pagal KAM nurodymus.

Linkiu stiprybes

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dan 1,895, 09:27

Ką jūs čia pasakojat 1250 kilai = 25000 energijos(min) = 2500exp(min) ir dar naujokams??? WTF žmonės?

Plius kaip didžiai (ne)gerbiamas vilnietisas pasakytu, tai tėvynės išdavystė!

freshass
freshass Dan 1,895, 09:30

Hyperi Pacai, nusiramink ir skaityk dar kartą. O tai pastaruoju metu tau su teksto suvokimu ne kas. NM nepataria rinkti šių medalių, kame problemos? Buvo klausiama TOP5 dėl ko jie renka, jie ir atsakė kaip jie mano.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Dan 1,895, 09:46

"[NM][Medaliai] Už 1250 lavonus - 5 auksiniai!"

Naujoku ministerija rašo apie tai kas naujokams nereikalinga/negalima? Ir dar pateikiama taip... saldžiai...

ZygaLTU
ZygaLTU Dan 1,895, 09:48

Na aš suprantu, kad čia ale siūlot nerinkt, bet tai leist tokius straipsnius naujokam, tai nebent užrašius "nedaryk šitos klaidos" - su tais medaliais eini į minusą milžinišką, prisirenki XP ir tiek. D4, kai bazūkos bevertės - ok, gali pasirinkt jas sunaudodamas, bet tai vistiek gausi mažiau nei išleisi pinigų.

freshass
freshass Dan 1,895, 09:51

Tu bent straipsnį skaitei? Ar tik pavadinimą peržiūrėjai? Čia yra informacija apie tam tikrą medalį (šiuo atveju tai Mercenary) su kai kurių žaidėjų komentarais. Ką jie mano, tą pasakė. Ką NM pataria, tą pasakė. Straipsnius reik skaityt nuo pradžių iki galo, Pacai.

planky
planky Dan 1,895, 10:06

Siais laikais, kai goldas nekainuoja nei 300 litu yra durnizmas sio medalio siekti tikslingai... kai kainavo goldas 2k, dar buvo galima pagalvot 🙂 Mano nuomone, tai bevertis niekalas ir tik grazus blizgutis profilyje, kas yra giliai px...
Tad su laiku ji pasieks, kas ir taip kovoja...

auris0
auris0 Dan 1,895, 11:34

Vote

Altairas
Altairas Dan 1,895, 12:03

To plany: Nera labai durnizmas paprastam 2clikeriui, NET jei auksas kainuoja siai dienai 257lt su didziausia siai dienai LT alga 10lt reikia 25.7 dienos. Kad surinkti 5 gold reikia 128.5 dienos. Rinkti medali uztrunka vidutiniskai 28 dienas. Puse medalio sumos iseina sanaudoms t.y. kelioniu padengimui.
Skaiciuok kaip nori vistiek gaunamas pliusas.

ZygaLTU
ZygaLTU Dan 1,895, 12:39

Altairas, o tu bent kiek matematikos mokeis? : D

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,895, 14:41

viena karta surinkau sita nesamone, kai tik pasirode ji ir nebuvo jokiu scriptu, tai spjoviau i ta reikala ir sakiau daugiau neuzsiimsiu. kainuoja daug, darbi ideti taip pat daug. tikrai neapsimoka jis net skaiciuoti nereikia

Migasss
Migasss Dan 1,895, 17:36

Gėdingas medalis. Suprantu, vieną galima turėti, tačiau ar juos siekti yra praktiška? Toks medalio siekimas tiesiog hobis, kuris dar ir gana brangiai kainuoja. Kai rinkausi savąjį, teko net avatarą nusiimti, jog tik sąjungininkai mūsų brangios trispalvės nepamatytų. Brr.

BlMBA
BlMBA Dan 1,895, 20:12

Tie, kurie yra 4 div. ir samdosi, jiems gali net labai apsimokėti.

lyjokas
lyjokas Dan 1,896, 03:36

kaip cia tu ta lentele taip nufotkinai ten pas tave daug informatiskesne ir geresne cia is seniau ar kaip?

freshass
freshass Dan 1,896, 08:43

lyjokas, kad tokia lentelė taip atrodytų, reikia lygtais kažkokį scriptą įsirašyt. TIksliai nežinau kokį, jei kas žino, gali pakomentuot

odinas03
odinas03 Dan 1,896, 08:50

vote

TheUnit pararam
TheUnit pararam Dan 1,896, 08:57

erepublik stuff arba erepublik advanced greiciausiai, ir siaip tie skriptai pagerina kazkiek zaidima, tai jie kam idomu siulau pasidometi.

MAGICGOKIS
MAGICGOKIS Dan 1,897, 04:25

Geras straipsnis, tik pastabėlė, 1250 lavonŲ 🙂

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.