Okolje ON/OFF

Mos bini ne kurthen e lojtareve pa nder!

8 Dan 1,790, 16:13 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Mos bini ne kurthen e lojtareve pa nder!

Te dashur bashkelojtar , lojtare te rinje ne veqanti!

Shume shpesh po shoh artikuj te lojtareve te ndryshem te cilet po bien ne kurtha te ndyra , nga lojtare te cilet nuk kan pike nderi dhe rrespekti

preberi več »

Kanga Jone | JAVA 2

3 Dan 1,763, 16:30 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Kenge Shqipetare , prej me te mirave 🙂

Ndegjim te kendshem 🙂

Kenga 1 : Iliret - ne tren per prezeren

Kenga 2 : Sidrit Bejleri - Ne prag

preberi več »

Kanga Jone

2 Dan 1,752, 05:36 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Pershendetje te gjitheve!

Kjo gazete ka per qellim , "promovimin" e kenges shqipetare tek ne (Shqipetaret).

Sot kete artikull po e filloj me 5 kenge te 5 grupeve te ndryshme nga Kosova.

Kenge te paperseritshme , kenge te cilat kane … preberi več »