Okolje ON/OFF

Te i japim fund?

57 Dan 2,331, 17:24 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Pershendetje vllezer dhe motra,

Po e shkruaj kete artikull nga mllefi dhe inati qe kam prej ndodhive te fundit ne kete loje te manipuluar.
Te gjithe e dijme qe para disa dite , adminet e kesaj loje erdhen me lajmin qe do te shtohen kater shtete

preberi več »

Puna e Presidentit [ Mendim Personal ]

22 Dan 2,143, 06:43 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize
preberi več »

UNE BESOJ

41 Dan 2,025, 16:18 Published in USA USA Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Sot me datën 7 qershorë të viti 2013 do të filloj të shkruhet historia moderne e futbollit tonë , e kombëtarës tonë.

Sot , ekipin e zemrës të çdo Shqipëtari e pret një ndeshje mjaftë e vlefshme... por aq sa është e vlefshme është edhe e vështirë.

preberi več »

AUP and POTUS elections [May]

31 Dan 1,988, 04:15 Published in USA USA Politične debate in analize Politične debate in analize

Hello eUSA

The Presidential elections are almost here... and the Albanian community in eUSA has again decided that we will take a neutral stand and will not take part in the voting process for the unity candidate for POTUS elections.

preberi več »

AUP and CP elections

21 Dan 1,961, 05:49 Published in USA USA Politične debate in analize Politične debate in analize

Hello eUSA

The Albanian Unity Party leadership has been talking about the CP elections these days.

The leadership has decided that AUP will take a neutral stand for the Unity Candidate elections , as always.

We know that , the top 4 … preberi več »