Ambient pornit/oprit

Gazeta-Rilindja Kombetare

10 Ziua 1,901, 13:40 Publicat în Albania Albania Primii pași în eRepublik Primii pași în eRepublik

Gazeta Rilindja Kombetare ka per qellim qe ti ftoj dhe ti bashkoj gjith Shqiptaret me informimet e reja.
Inspirimi per ta hapur ket gazet ka qene se kemi dashtur qe ti tregojm gjith botes se Shqiptaret kane lindur perseri dhe do i rikthejm

citește în continuare »