Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Gazeta-Rilindja Kombetare

Ziua 1,901, 13:40 Publicat în Albania SUA de Gezim Salihu

Gazeta Rilindja Kombetare ka per qellim qe ti ftoj dhe ti bashkoj gjith Shqiptaret me informimet e reja.
Inspirimi per ta hapur ket gazet ka qene se kemi dashtur qe ti tregojm gjith botes se Shqiptaret kane lindur perseri dhe do i rikthejm Teritoret tona qe kane qene.
Une si krijues i kesaj gazete dua qe te gjithe shqiptaret te me ndihmojne rreth kesaj iniciative.Me kete hapje dua qe gjithe Shqipetaret te jene ne aksion per futjen e antarve te ri dhe ti ofrojn ndihma te medha.


Me respekt: Gezim Salihu

 

Comentarii

Andiroid
Andiroid Ziua 1,901, 14:50

V+S Respekte

CmenduriaMB
CmenduriaMB Ziua 1,901, 15:16

V+S

enzq
enzq Ziua 1,901, 15:20

v+s

turbosala
turbosala Ziua 1,901, 16:20

v+s

Coni123
Coni123 Ziua 1,901, 19:12

v+s

Olsius
Olsius Ziua 1,902, 00:24

Hajde Susekse 😉

Stealth Fighter
Stealth Fighter Ziua 1,902, 00:50

Pune te mbare
V+S

tori01
tori01 Ziua 1,902, 01:14

v &s

kushtrimzz
kushtrimzz Ziua 1,902, 14:20

v/s

gjithashtu Gezim,me shume rendesi kushtoj lojes,mesoje lojen dhe pastaj fillon dhe shkruan artikuj dhe shpresoj se do behesh nje gazetar i madh !

alkedsh
alkedsh Ziua 1,905, 00:47

Do shkrush naj nartikull qe te abonohemi apo si gazeta cxelsi me reklama:)

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.