Ambient pornit/oprit

Eksklusiivne intervjuu minuga

26 Ziua 1,913, 01:59 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Nagu kõik teavad siis panen pillid kotti peale seda ametiaega. Seega pakun ühele õnnetule välja teha minuga eksklusiivne ja avameelne intervjuu. Vastan kõikidele küsimustele mis on mänguga seotud. Muidugi kui leidub keegi keda see üldse huvitab.

citește în continuare »

Vingumaania

28 Ziua 1,907, 15:01 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Viimasel ajal on väga populaarseks muutunud vinguda iga asja üle ja kritiseerida koguaeg. Mis mõte sellel on? Selle asemel, et kohe vinguda kui midagi ei meeldi siis uurige ringi ja võtke vabalt. Pakkuge mingi lahendus või vastus kuidas asja

citește în continuare »

ESTSOG | Uudised

9 Ziua 1,906, 22:32 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertismentÜksuse juhtimises toimus suur muudatus. Kuna täidan nüüd jälle presidendi kohustusi siis läks üksuse täielik juhtumine üle kindral [url=/en/citizen/profile/ … citește în continuare »

Olen tagasi

25 Ziua 1,904, 10:18 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Tere, mu puhkus sai läbi ja olen tagasi. Ma ei tea kas mul on mõtet üldse edasi mängida sest raha on nii mega suurelt miinuses, et selle nulli saamiseks läheb kohutavalt palju aega. Mul pole võimalik osta toitu ega relvi enam väga pikka aega.

Ma

citește în continuare »

ESTSOG | Jagame varustust noortele võitlejatele

9 Ziua 1,900, 11:23 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertismentTervist võitlejad. ESTSOGi lattu on kogunenud natuke kergeid suupisteid, kuulipildureid ja tanke. Jagame need suurima heameelega noortele võitlejatele. … citește în continuare »