Ambient pornit/oprit

eEesti TOP 5 üksused | Päev 1891-1897

4 Ziua 1,899, 00:47 Publicat în Estonia Estonia Analiză militară Analiză militară

eEesti TOP 5 üksuste viimase 7 päeva kahju, keskmine kahju päevas, liikmed ja võitlejad.
citește în continuare »

Uus Eesti

12 Ziua 1,898, 07:20 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăTervist lugupeetud poliitikud ja ka uued mängijad kes pole veel poliitikasse sattunud. Kui tahate alustada oma kärjääri poliitikas siis Uus Eesti on väga hea koht, et seda teha. Meil on … citește în continuare »

ESTSOG | Jagame varustust noortele võitlejatele

15 Ziua 1,898, 00:34 Publicat în Estonia Estonia Socializare și divertisment Socializare și divertismentTervist võitlejad. ESTSOGi lattu on kogunenud natuke kergeid suupisteid ja kuulipildujaid. Jagame need suurima heameelega noortele DIV 1 võitlejatele. … citește în continuare »

Mis toimub?

12 Ziua 1,897, 01:26 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăPeale riigikogu valimisi on vaikus saabunud eEesti poliitikasse. Ootame järgmisel nädalal toimuvaid presidendivalimisi. Ükski erakond pole oma kandidaati kinnitanud, kuigi aega veel … citește în continuare »

Uus Eesti. Aeg on valida!

2 Ziua 1,893, 03:32 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăOn aeg tõusta tuhast ja näidata aktiivsust. Sina, eestlane, kes pole veel valimas käinud, tule ja anna oma hääl Uus Eestile. Kasutame kõiki hääli ja riigikogu kohti otstarbekalt … citește în continuare »