Ambient pornit/oprit

Gold mines

3 Ziua 1,951, 10:15 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară


Sic e dini, gold mines se shpejti do te jene pjese e lojes dhe ato do te permbajne 100,000 Gold, ku cdo lojtare do te kete mundesine te gjeje deri ne 40 Gold cdo dite.. Problemi eshte se do te jene vetem 5 miniera ne tere eBoten, nga 1 ne cdo … citește în continuare »

Shembull i cili duhet ndjekur

8 Ziua 1,949, 04:35 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Shembull nga artikulli i kaluar

Ne artikullin tim te pare (Rendesia e strength-it) flitet per menyren me te mire per te luajtur ne erepublik, por aty ne

citește în continuare »

Kujdes ne marketplace!!!

18 Ziua 1,926, 03:22 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Ne kete artikull do ta bej publike nje gje qe e kam mesuar para pak kohe, dhe ende me vjen inat pse nuk e kam dite me heret.. Ka te bej me marketplace..
Zakonisht kur kemi luftera na duhet te blejme ushqim dhe arme, por sistemi i lojes eshte i

citește în continuare »

Poshte shkjau (2)

4 Ziua 1,922, 14:40 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Madje cfare ndjenje ngacmuese

citește în continuare »

Poshte shkjau

2 Ziua 1,922, 10:48 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Ka kohe qe kom dashte me e botu ni artikull n't'cilin e kisha shpreh idene per me luftu kunder shkjaut, me ni moment t'caktum, krejt shtetet e okupume prej tyne.. Mesa duket une jom tregu tejet i ngadalshem, n'dy fotot e maposhtme mundeni me e

citește în continuare »