Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Kujdes ne marketplace!!!

Ziua 1,926, 03:22 Publicat în Albania Serbia de Avyti

Ne kete artikull do ta bej publike nje gje qe e kam mesuar para pak kohe, dhe ende me vjen inat pse nuk e kam dite me heret.. Ka te bej me marketplace..
Zakonisht kur kemi luftera na duhet te blejme ushqim dhe arme, por sistemi i lojes eshte i tille qe perderisa jemi te pushtuar nga shkijet, sapo te hyjme ne marketplace, automatikisht blejme nga shkijet edhe pse eshte e mundur te blejme nga shqiptaret, ne fotot e meposhtme do t'ju tregoj se si te bleni nga shqiptaret..Sapo te hyni ne marketplace, ne te majte lart e nderroni tregun, nese nuk eshte i eShqiperise..

Tani nuk jam i sigurt nese duhet vetem nje here ta nderroni apo sa here qe hyni ne marketplace, pasiqe tani kur provova me doli Shqiperia.. Por prap se prap mendova qe me mire eshte ta shkruaj nje artikull per tua ngritur vetedijen fillestareve.. Shout sa me shume qe te mos u japim ALL shkijeve..

 

Comentarii

Afrodita Mf
Afrodita Mf Ziua 1,926, 03:39

mua me ka nxjerre gjithmone Shqiperine si zgjedhje te pare

Carpe Diem 1
Carpe Diem 1 Ziua 1,927, 15:36

gjithashtu edhe mu gjithmone ma qet Shqiperine

Killer.Eagle
Killer.Eagle Ziua 1,926, 04:02

nese hyn ne "market" --> "marketplace" del shqipria. nese shkon ne "my place" --> "storage" --> "buy" del shteti ku je me lokacion.

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Ziua 1,927, 12:30

e drejte, ne fillim te del tregu ku ke cz (citizenship-shtetesine) 😃

alkedsh
alkedsh Ziua 1,926, 07:13

pastaj treg eshte duhet me ble ku ka me lire po ja bleve shkiejeve me lire me shum i bie krese mete vetat

Fudbalski klub Partizan Beogra
Fudbalski klub Partizan Beogra Ziua 1,926, 09:40

markeplace serbian
don't buy in albanian
buy in serbian

DrenicaaUqk
DrenicaaUqk Ziua 1,927, 02:30

fuck youu

Fudbalski klub Partizan Beogra Ziua 1,927, 05:46

Comentariu șters

DrenicaaUqk
DrenicaaUqk Ziua 1,927, 05:51

i fuck all you sister Partizan Beogra

Arbnori12
Arbnori12 Ziua 1,927, 13:00

Fuck serbia i'am albanian ♥Albania♥

MDejzi
MDejzi Ziua 1,926, 09:53

Never buy from Serbs

Sei Kaon
Sei Kaon Ziua 1,926, 13:33

V
Une e kam vene re para se ta blej dhe e kam cuar ne Shqiperi

Molosi
Molosi Ziua 1,927, 02:06

Te une gjithmon del Shqiperia, se hy prej marketplace. asnjehere prej shkijeve me ble
Viva Kosova. Poshte shkijet e flliqt

iCask
iCask Ziua 1,927, 11:21

BOJKOTO SERBIN!

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Ziua 1,927, 12:32

Por mbi te gjitha edhe ne tregun shqipetar shikoni kujt lojtar po ia blini "mallin" sepse ka edhe lojtar te huaj, serb, qe vene produketet e tyre ne tregun shqipetar... pra cuna Bleni 100% Shqip asgje tjeter 😛

Sei Kaon
Sei Kaon Ziua 1,927, 12:33

Po po sh. e drejte
Shiheni dhe kete gje, sepse eshte e rendesishme qe paraja te qarkulloje brenda vendit tone.

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Ziua 1,927, 12:32

Pra cuna Bleni 100% Shqip asgje tjeter 😛

Arbnori12
Arbnori12 Ziua 1,927, 13:03

Edhe shqiptaret nuk duhet ti len aq shtrejt gjerat duhet ta ndimojm njeri tjetrin.

AqifPasha
AqifPasha Ziua 1,927, 15:05

Avyti , mire e bere me kete artikull. Shpresoj qe te mos kete pas shume qe te kene bere kete gabim...

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.