Latar Belakang on/off

Tentang koran saya

Buka halaman Wiki

ONLY ETHNIC ALBANIA IS IN MY MIND

subscribers get 3 q7 free....

59 Hari ke 2,213, 03:47 Diterbitkan di Albania Albania Bisnis finansial Bisnis finansial

subscribe and coment and you get 3 weapon q7 free...

lebih lanjut »

Medals, fad or necessity? (INTERESANTE)

4 Hari ke 1,939, 15:53 Diterbitkan di Albania Albania Interaksi sosial dan hiburan Interaksi sosial dan hiburan
Until now nobody thought why are we taking medals, why we aren’t taking and so on…or maybe they thought but they haven’t written it down. Therefore I managed to make a ranking of all medals. Let’s see what was the outcome:

Non-military:
lebih lanjut »

INSTRUKSIONE PER RW NE TIRANE

11 Hari ke 1,937, 01:37 Diterbitkan di Albania Albania Perintah perang Perintah perang

JI ISHA LUT TE GJITHEVE QE TE MOS LUFTOJNE KUR WALLI ESHT MBI 50 % DHE TE JENE TE GATSHEM TE HIDHEN NE LUFTE SAPO WALLI TE BIE POSHTE 50 % ... JU LUTEM TE MOS LUFTOJM PER BO , TE MOS ZIHEMI PER NJE BO SE NUK BEN MIRE... JU UROJ LUFTE TE MBARE

lebih lanjut »

Te Clirojme Kosoven

6 Hari ke 1,834, 04:07 Diterbitkan di Albania Albania Perintah perang Perintah perang

Sot Duhet te Clirohet edhe Kosova ... kush mundet me hap luften ju lutem ta hapi qe te behemi nje komb i madh ne daten 28

lebih lanjut »

URDHER I PRERE.... I LESHUAR PER ALBANIA D2...

4 Hari ke 1,829, 15:45 Diterbitkan di Turkey Turkey Perintah perang Perintah perang

KERKOHET :
Urdhera te prere, luftoni ne:
1. Albanian Coast per greqin
2. Southeastern Albania per greqin

EDHE PSE JAM NJE NACIONALIST I MADH BESOJ KY URDHER DUHET RESPEKTUAR PER TE SHPETU SHQIPERIN ,,, MENDOJ SE ESHT SHUM NE INTERES TONIN TE

lebih lanjut »