Ambijent uključi/isključi

" Smirushat "

12 Dan 1,912, 12:45 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

- Pershendetje dhe mirembrema miq te nderuar .

- Ne ket artikull dua te shkruaj , shfaq shqetesimin tim ne lidhje me nje fenomen qe e mendoja te zhdukur me ne fund nga ambjeni i eShqiperise por ja qe " Smirushat " jane ende prezent ne loje .

čitaj više »

Mirupafshim

7 Dan 1,903, 12:33 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

- Pershendetje dhe mirembrema miq .

- Ky eshte artikulli im i fundit per disa kohe sepse angazhimet ne RL po me detyrojme te kthehem ne nje 2 clicker per nje kohe shpresoj afatshkurter .


- Ne kete artikull desha te paraqes nje pasqyrim te

čitaj više »

I Kujt Eshte Faji ?

2 Dan 1,902, 12:37 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

- Pershenedtje dhe mirembrema te nderuar bashkekombas

- Sot ne kete artikull dua te trajtojnje qeshtje qe sinqerisht me shqeteson si ne RL si edhe ne kete bote virtuale . Po degjojme shpesh termin ALBANOFOBI , dhe natyrshem lind pyetja , - KUSH

čitaj više »

Te Perveshim Menget

3 Dan 1,899, 13:10 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Mirembrema te gjithe banoreve te eShqiperise .
Ne kete artikull kam vendosur te bej nje analize rreth Baby Boom , eshte teper heret per nje analize do thote dikush , mbase edhe eshte heret por ama kemi nje trend faktik dhe qe nuk na e ploteson

čitaj više »

eRepublik

1 Dan 1,898, 11:11 Objavljeno u Albania Albania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Dua qe kete artikull ta filloj me pergezimet e mia per ata qe arriten te bejne te mundur Baby Boom-in por nuk duhet te gezohemi para kohes sepse " bebet " kane nevoj per perkujdesje prandaj duhet te perveshim menget dhe te kujdesemi per lojtaret e

čitaj više »