Fond on/off

À propos de votre journal

Ouvrir la page Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - maksumuudatuste analüüs

10 3,188 jour, 02:21 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesKuna veel möödunud nädalal oli väike vaidlus maksude teemal, siis puust ja punaseks Eesti maksulaekumised nädal enne ja nädal … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - maksuskandaal

10 3,181 jour, 15:46 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesMõtlesin pikalt, kas ignoreerida täna lahvatanud maksuteemat või mitte, sest paraku on nii, et osadel on juba ette kindel "õ … en savoir plus »

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 3,160 jour, 01:34 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 3,145 jour, 17:05 Published in Estonia Estonia Affaires et finance Affaires et financeEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … en savoir plus »

[RT] Olukorrast riigis

29 3,112 jour, 13:13 Published in Estonia Estonia Débats et analyses politiques Débats et analyses politiquesOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … en savoir plus »