Fond on/off

***Partia Revolucionare***

18 2,207 jour, 13:33 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Partia Revolucionare rikthehet ne arenen politike kesaj here e riorganizuar .
DO te tentojme te riaktivizoemi cdo dit e me teper .
Kemi besimin e plote qe do te arrijm ta rikthejm kete EMER atje ku e ka vendin dhe jo ta perbaltim duke e lene ne

en savoir plus »

Faleminderit!

26 2,129 jour, 14:39 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Faleminderit te gjithe atyre qe jane ne Partine Revolucionare nje pershendetje e vecante u takon atyre qe me votuan mua per kryetar ne PR.
Faleminderit gjithashtu te gjithe eshqiptareve te cilet ndihmojne ne zhvillimin e komunitetit tone.

en savoir plus »

Partia Revolucionare

34 2,125 jour, 05:52 Published in Albania Albania Débats et analyses politiques Débats et analyses politiques

Anetar te nderuar te Partis Revolucionare.
Kemi nisur nje rrugetim goxha te gjate sebashku . Qe nga themelimi i kesaj partie e deri ne keto dit te arta te saj .
Per muaj me rradhe kemi qene forca e dyte ne kongres.
Dhe tashme krijuam nje

en savoir plus »

Ministria e Imigracionit

16 2,122 jour, 06:49 Published in Albania Albania Interactions sociales et divertissement Interactions sociales et divertissementeShqiptar te eShqiperis Krenare .

Pershendetje Trima , sot ju bej thirrje te bashkoeni me eShqiperin dhe te mos rrini neper bote .

Une e kuptoj shum mire qe ju rrini per perfitime personale sepse … en savoir plus »

Thirrja ime eshte nji, "Ja Vdekje Ja Liri "

12 2,105 jour, 12:55 Published in Albania Albania Premiers pas dans eRepublik Premiers pas dans eRepublik

Anullatos largohu me te mire
Lere Shqiperin e Lire
Se te kuq te bej me boje
Cerciz Topulli me thone
Jam ne Juge
Jam ne Veri
Jam Toske,Geg'e Malesi
Jam ne Lugin,Kumanov,Prevez e Ulqin
Jam kudo qe flitet Shqip
Ndaj largohu sa me pare
Jam

en savoir plus »