Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

NË NJË FLAMUR TE NDARË

1,825 jour, 15:03 Published in Albania Monténégro de Lyrical Warfare
NË NJË FLAMUR TE NDARË

Një këngë kushtuar të gjithë shqiptarëve anë e mbanë nëpër botë.
LEXO tekstin, DËGJO muzikën, mundohu ta KËNDOSH edhe sëbashku me pesë këngëtarët nga pesë trevat shqipfolëse (Mali i Zi, Kosova, Maqedonia, Çamëria, dhe nëse nuk ndjehesh pjesë e ndonjë prej tyre, atëherë më vjen keq miku im por ndoshta nuk je dhe aq shqiptar.
 

Commentaires

Legendary Force Noli
Legendary Force Noli 1,825 jour, 15:06

V + S

albaniaguard
albaniaguard 1,825 jour, 15:09

V

AqifPasha
AqifPasha 1,825 jour, 15:28

Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat 1,825 jour, 16:05

Khuuuuuuu qfar teksti!!

Bravo kangtarve per kete Kange madheshtore !

Albanianboy21
Albanianboy21 1,825 jour, 16:38

Ne nje flamure te pandare

Shqipëtar Bijtë e Shqiponjës
Nën një flamun të pandarë
Ndër shekuj i them botës
Përjetësisht jemi SHQIPËTARË
Ndër breza historia
Na ka rritur luftëtarë
Gjithmonë do të jetë Shqipëria
Sa të ketë Dhe e gjak Shqipëtarë

Pjeter Doda
Pjeter Doda 1,826 jour, 05:34

Bjeshkët ku plaket bora
Bashkë me lisat rriten trimat
Unë Malësor emrin e morra
Për lirinë shkrepa martina

Ma copëtun Hotin e Grudën
M' i kanë pre Plavë e Gucinë
Nepër vite ma prenë udhën
Jam Shqipëtar në MAL TË ZI


KRENAR ME KEN MALESOR

Mr. BadAss
Mr. BadAss 1,827 jour, 12:23

nonakrimit
27
nonakrimit Dita 1,827, 12:22

VOTE
SHQIPERIA ETNIKE ♥

This video is unavailable
This video has been removed by the user

Afrodita Mf
Afrodita Mf 1,827 jour, 13:55

V+S, me bej sub edhe mua : D

ej po e kerkoj ka dy dite kete video po spo mundem me e gjet, pash neren a mundeni me ma gjet
nuk e kuptoj pse e kane hequr ne kaq pak dite
eeeehhhhh kujt i djeg zemra per shqipe sa i kupton keto vargje, eeeehhhh kush dergjet poshte flamujve te armikut sa u djeg shpirti.
Shpresojme ta bejne flamurin qe na bashkoi poshte Kastriotit flamur kombetar dhe kete himn kombetar, se jemi nje gjuhe, nje flamur, nje komb, jemi shqipe

ujku76
ujku76 1,827 jour, 15:18

e gjeta kengen. Degjim te kendshem:

http://www.dailymotion.com/video/xv6y8r_himni-i-100-vjetorit-ne-nje-flamur-te-ndare-official-anthem-song-of-independence-with-lyrics_music

Urime vellezer 100 vjetorin e Pavaresise! U befte Shqiperia Etnike!

- HAKMARRJA JONE DO JETE E QESHURA E FEMIJVE TANE -

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.