Ambient on/off

Join the new world

 

NË NJË FLAMUR TE NDARË

Day 1,825, 15:03 Published in Albania Montenegro by Lyrical Warfare
NË NJË FLAMUR TE NDARË

Një këngë kushtuar të gjithë shqiptarëve anë e mbanë nëpër botë.
LEXO tekstin, DËGJO muzikën, mundohu ta KËNDOSH edhe sëbashku me pesë këngëtarët nga pesë trevat shqipfolëse (Mali i Zi, Kosova, Maqedonia, Çamëria, dhe nëse nuk ndjehesh pjesë e ndonjë prej tyre, atëherë më vjen keq miku im por ndoshta nuk je dhe aq shqiptar.
 

Comments

Legendary Force Noli
Legendary Force Noli Day 1,825, 15:06

V + S

albaniaguard
albaniaguard Day 1,825, 15:09

V

AqifPasha
AqifPasha Day 1,825, 15:28

Sa t'ket dhe e gjak Shqiptar

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,825, 16:05

Khuuuuuuu qfar teksti!!

Bravo kangtarve per kete Kange madheshtore !

Albanianboy21
Albanianboy21 Day 1,825, 16:38

Ne nje flamure te pandare

Shqipëtar Bijtë e Shqiponjës
Nën një flamun të pandarë
Ndër shekuj i them botës
Përjetësisht jemi SHQIPËTARË
Ndër breza historia
Na ka rritur luftëtarë
Gjithmonë do të jetë Shqipëria
Sa të ketë Dhe e gjak Shqipëtarë

Pjeter Doda
Pjeter Doda Day 1,826, 05:34

Bjeshkët ku plaket bora
Bashkë me lisat rriten trimat
Unë Malësor emrin e morra
Për lirinë shkrepa martina

Ma copëtun Hotin e Grudën
M' i kanë pre Plavë e Gucinë
Nepër vite ma prenë udhën
Jam Shqipëtar në MAL TË ZI


KRENAR ME KEN MALESOR

Mr. BadAss
Mr. BadAss Day 1,827, 12:23

nonakrimit
27
nonakrimit Dita 1,827, 12:22

VOTE
SHQIPERIA ETNIKE ♥

This video is unavailable
This video has been removed by the user

Afrodita Mf
Afrodita Mf Day 1,827, 13:55

V+S, me bej sub edhe mua : D

ej po e kerkoj ka dy dite kete video po spo mundem me e gjet, pash neren a mundeni me ma gjet
nuk e kuptoj pse e kane hequr ne kaq pak dite
eeeehhhhh kujt i djeg zemra per shqipe sa i kupton keto vargje, eeeehhhh kush dergjet poshte flamujve te armikut sa u djeg shpirti.
Shpresojme ta bejne flamurin qe na bashkoi poshte Kastriotit flamur kombetar dhe kete himn kombetar, se jemi nje gjuhe, nje flamur, nje komb, jemi shqipe

ujku76
ujku76 Day 1,827, 15:18

e gjeta kengen. Degjim te kendshem:

http://www.dailymotion.com/video/xv6y8r_himni-i-100-vjetorit-ne-nje-flamur-te-ndare-official-anthem-song-of-independence-with-lyrics_music

Urime vellezer 100 vjetorin e Pavaresise! U befte Shqiperia Etnike!

- HAKMARRJA JONE DO JETE E QESHURA E FEMIJVE TANE -

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.