Ambiente de fondo si/no

[Rocky] Kandidimi im per PP te LeA

8 Día 2,455, 00:42 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

o7 trimer dhe trimeresha shqiptare!

Sic mund ta kuptoni edhe nga titulli i ketij artikulli, une kam vendosur qe te kandidoj per president partie tek LeA, qe une e konsideroj partine me tte mire ne historine e eShqiperise. Zakonisht une parapelqej

leer más »

[MoI] Prezantim dhe kerkese per Riatdhesim

20 Día 2,420, 13:55 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje te gjitheve, une jam RockyBalboa78(ish Lucho78 per te vjetrit e ksaj loje 😛) dhe kete muaj do jem ministri juaj i Imigracionit. Sic e dime te gjithe, Shqiperia nuk eshte rrezikuar ndonjehere nga ndonje PTO, por gjithsesi duhet te jemi

leer más »

BuzzerBeater.com

7 Día 2,210, 11:22 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Per te gjithe ata/ato qe pelqejne sportin e basketbollit,BuzzerBeater.com eshte nje loje manaxheriale basketbolli aktualisht ne sezonin e saj te 25.Luhet nga 15000 lojtare qe jane aktive(megjithese loja thot qe jan 32000).Shqiperia ekziston ne kete

leer más »

Eshte e jona!

8 Día 2,198, 07:40 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Flasin shkronjat e Dhaskalit
Amanet lënë djalë pas djalit
Tirqte galana t´dades Shote
Flet Hasani e flet Isa
Shamizezat nenat tona
qe gatuan buke me lote
Qe atëherë e derë´ n´dite sotit
Flet për ty Mic Sokoli
Që ia zuri grykën topit

leer más »

Kandidimi im per president te Vetevendosjes

15 Día 2,090, 12:23 Publicado en Albania Albania Debates y análisis político Debates y análisis político

Pershendetje te gjitheve!

Me kete artikull une zyrtarizoj kandidimin tim per president te Levizjes Vetevendosje!

Vellezer e motra,mendoj se ka ardhur koha per ndryshim dhe se kjo parti e ka gjetur liderin e saj.Me poshte do te lexoni

leer más »