Ambiente de fondo si/no

Votoni per Miss Shqiperia 2014!!!

43 Día 2,402, 14:51 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Pershendetje,

Vendosa ta shkruaj kete artikull per arsye qe Miss Shqiperia 2014 do mbahet ne vendin tim, pra ne Ulqin, dhe te kerkoj perkrahjen tuaj per nje vajze nga Ulqini e cila konkuron.
Votoni per Vranina Mehmedi (Miss nr.15)
http://www.

leer más »

Bukuria mbreselenese e Ulqinit!!

8 Día 2,250, 19:02 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Pershendetje,

Kesaj here vendosa qe te mos flas per politike por te shfaq disa foto te bukura te qytetit tim dhe gjithashtu te juajit, pra Ulqinit..
Nuk kemi se per cfare te flasim sa i perket historise sepse kur kthehemi pas ne kohe mund te

leer más »

Ekonomia ne eRepublik

25 Día 2,235, 17:25 Publicado en Albania Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas


Çka ështe Ekonomia?!
-Ka pothuajse 1 vit ne këtë lojë që gjithmonë është thënë e njëjta gjë nga 99% e lojtarëve. "Rrregullojeni Ekonominë" dhe … leer más »

Koha per "Rilindje"!!!

9 Día 2,232, 04:43 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Pershendetje..

Ja ku jemi perseri. Pas nje kohe te gjate pushimi, u riktheva ne kete loje. Nuk di se cfare ka ndryshuar, cilin shtet kemi pushtuar? apo thjesht jemi perseri ne ata qe po qendrojme te shtypur nga okupatoret e huaj? Epo keto gjera

leer más »

eRepublik, një lojë e thjeshtë apo me shumë se aq?

14 Día 2,061, 08:13 Publicado en Albania Albania Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Përshëndetje,

Shpresoj që në këtë artikull të gjeni veten tuaj ..
Pyetja është po luajmë ne një lojë apo është më shumë se aq ?


Keni menduar ndonjëherë për përfshirjen

leer más »