Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Script per lojtaret e rinj | MoE

Día 1,896, 06:26 Publicado en Albania Albania por Sabri Hakuli


Ne ndihme te lojtareve te rinj Ministria e Edukimit ka bere nje Script ku tregohen disa linqe se si ta mesojme lojen.Scirpt eshte pergaditur nga MeDleZi. Me kerkesen e ekipit te MoE.Script gjindet ne faqen hyrese te erepublik.com (kryefaqja ose shtepia. Me poshte e keni nje foto se qka perban


Ndihmat Ditore - Ndihat Ditore
Artikull se si te luajme - Artikulli nga Dori94
Video Tutorial - Video nga Labern
Artikulli i fundit i MoE - Artikull i fundit mesimor i MoE
Chati Shqipetar - Edhe pse shkruan aty #albania chati eshte #alb_moe
URL WEB-SITE per lojtaret e rinj - http://shqiperia.sitego.fr/
Bashkuhu ne Facebook - fb.com/erepublik.albania

Si ta instaloni
Per Google Chrome duhet pasur Tampermonkey https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo

Per Mozilla Greasemonkey https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/

Pasi ti merrni njeren nga keto ju duhet ta instaloni
http://userscripts.org/scripts/show/157674

Pasi qe te hyni lart e keni Install aty ju duhet te klikoni
Pasi te klikoni ju del nje tabele si me poshte.Prisni deri sa te behet lirohet butoni dhe install perseri


Pasi ta instaloni hyni ne www.erepublik.com dhe u krye

P.S : nqse kur ta hapni SCRIPTIN ju shfaqet kjo : http://prntscr.com/qqel5
atëherë bëjeni COPY linkun dhe PASTE në Tab të ri : )


Script vazhdon te rrogullohet çdo dit

 

Comentarios

iPanchO
iPanchO Día 1,896, 06:32

o7

Dardan N81
Dardan N81 Día 1,896, 06:33

V

A E N E A S
A E N E A S Día 1,896, 06:33

o/

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Día 1,896, 06:34

v

kushtrimzz
kushtrimzz Día 1,896, 06:37

o/

illegal name002
illegal name002 Día 1,896, 07:20

voted hard

Stealth Fighter
Stealth Fighter Día 1,896, 07:33

Suksese

P.S. fjalen editoje zevendesoje me fjale shqip 😛
Si psh rregullohet 😛

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Día 1,896, 08:22

P.S : nqse kur ta hapni SCRIPTIN ju shfaqet kjo : http://prntscr.com/qqel5
atëherë bëjeni COPY linkun dhe PASTE në BROWSER të ri : )

Suksese lojtarëve të rinjë !

LmBigger
LmBigger Día 1,896, 17:53

bravo ju qoft!!! o7

PS: Amani mos e shkruni : Chati shqipËtar..(mfalni per kritika, po ka dikush qe e nxen per te madhe, masi ceshtja kombetare eshte kryesorja e lojes 😃)

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Día 1,897, 14:49

vote

PhantomOfTheOpeta
PhantomOfTheOpeta Día 1,909, 06:50

Media Mogul Medal Project 5
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/sr/newspaper/secanja-na-buducnost-287969/1
sub. 257

Shockedycii
Shockedycii Día 1,909, 12:13

s263
Media Mogul Medal Project
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/en/newspaper/qarisma-news-275206/1

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.