Ambient on/off

Join the new world

 

Script per lojtaret e rinj | MoE

Day 1,896, 06:26 Published in Albania Albania by Sabri Hakuli


Ne ndihme te lojtareve te rinj Ministria e Edukimit ka bere nje Script ku tregohen disa linqe se si ta mesojme lojen.Scirpt eshte pergaditur nga MeDleZi. Me kerkesen e ekipit te MoE.Script gjindet ne faqen hyrese te erepublik.com (kryefaqja ose shtepia. Me poshte e keni nje foto se qka perban


Ndihmat Ditore - Ndihat Ditore
Artikull se si te luajme - Artikulli nga Dori94
Video Tutorial - Video nga Labern
Artikulli i fundit i MoE - Artikull i fundit mesimor i MoE
Chati Shqipetar - Edhe pse shkruan aty #albania chati eshte #alb_moe
URL WEB-SITE per lojtaret e rinj - http://shqiperia.sitego.fr/
Bashkuhu ne Facebook - fb.com/erepublik.albania

Si ta instaloni
Per Google Chrome duhet pasur Tampermonkey https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo

Per Mozilla Greasemonkey https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/greasemonkey/

Pasi ti merrni njeren nga keto ju duhet ta instaloni
http://userscripts.org/scripts/show/157674

Pasi qe te hyni lart e keni Install aty ju duhet te klikoni
Pasi te klikoni ju del nje tabele si me poshte.Prisni deri sa te behet lirohet butoni dhe install perseri


Pasi ta instaloni hyni ne www.erepublik.com dhe u krye

P.S : nqse kur ta hapni SCRIPTIN ju shfaqet kjo : http://prntscr.com/qqel5
atëherë bëjeni COPY linkun dhe PASTE në Tab të ri : )


Script vazhdon te rrogullohet çdo dit

 

Comments

iPanchO
iPanchO Day 1,896, 06:32

o7

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,896, 06:33

V

A E N E A S
A E N E A S Day 1,896, 06:33

o/

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,896, 06:34

v

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,896, 06:37

o/

illegal name002
illegal name002 Day 1,896, 07:20

voted hard

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,896, 07:33

Suksese

P.S. fjalen editoje zevendesoje me fjale shqip 😛
Si psh rregullohet 😛

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,896, 08:22

P.S : nqse kur ta hapni SCRIPTIN ju shfaqet kjo : http://prntscr.com/qqel5
atëherë bëjeni COPY linkun dhe PASTE në BROWSER të ri : )

Suksese lojtarëve të rinjë !

LmBigger
LmBigger Day 1,896, 17:53

bravo ju qoft!!! o7

PS: Amani mos e shkruni : Chati shqipËtar..(mfalni per kritika, po ka dikush qe e nxen per te madhe, masi ceshtja kombetare eshte kryesorja e lojes 😃)

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,897, 14:49

vote

PhantomOfTheOpeta
PhantomOfTheOpeta Day 1,909, 06:50

Media Mogul Medal Project 5
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/sr/newspaper/secanja-na-buducnost-287969/1
sub. 257

Shockedycii
Shockedycii Day 1,909, 12:13

s263
Media Mogul Medal Project
SUB for SUB...
http://www.erepublik.com/en/newspaper/qarisma-news-275206/1

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.