Ambient on/off

Erlindi

15 Day 1,884, 14:55 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje miqe te dashur.
Ju faliminderit qe me votuat dhe patet besim tek un.

Se shpejti do te emeroje udheheqesine e partise mirepo duhet me pas kujdes qe te zgjidhen lojtar aktiv dhe te moralshem.
Gjithashtu jemi duke shikuar te hartojme

read more »

Kandidatura ime per PP ne PEA

30 Day 1,880, 11:57 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje vellezer dhe motra dhe antaret e PEA-se

Kandidatura ime esht te mos e le partin ne ne ket gjendje, por te gjith e din per arsyjen se pse partia esht ardh ne ket gjendje per shkak te disa multiv nga MeDzeLi dhe disa gjerv tjera te mos

read more »

80 FOOD for you (EN-ALB)

222 Day 1,814, 07:10 Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik$$ ENGLISH VERSION $$ : Hello everybody , i have for you 50FOOD if you SUB&VOTe my ARTICLE , and if you shoot-shared it you have more … read more »

50 food free Q2

32 Day 1,813, 09:04 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje vellezer dhe motra

50 food Q2 do ja dergoj ati qe ben v+s artikuj e mi .v edhe s komentoni ne komento do ja dergoj shperblimin

faliminderit per mirkuptim

Successfully transferred 50 item(s) to Valeviko.
Successfully

read more »

Zgjedhjet Per President

19 Day 1,812, 07:08 Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Zhgjedhjet përfundimtar jan këto:

Listes i Prinë - jonkastrioti (Partia Nacionaliste,Levizja Vetevendosje,Aleanca KUQ e ZI dhe The Simpson Family Party)- 51.93% apo 202 Vota
I Ndjekur Pas Nga - Rilindasi (Party of Ethnic Albania dhe Partia

read more »