Ambient on/off

Gjilani apo Romy ? Ja zgjidhja.

53 Day 2,571, 03:49 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Ditet e fundit ka rifilluar lufta e dikurshme politike ne Shqiperi. Kjo eshte nje gje e mire sepse shume persona po fillojne te zgjohen nga gjumi dhe ti rikthehen lojes.

Shume lojetare bejne propagande per gjilanin dhe kercenojne se do lejne

read more »

Lamtumire.

21 Day 2,557, 12:50 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Jam munduar disa here per te lene lojen por asnjehere sja kam dale, kete radhe eshte seriozisht, sdo te ket me kthim mbrapa. Dikur ja vlente, kishte per cfare te luaje. Tani, sja vlen me. Asgje nuk merret me seriozisht, loja nuk luhet me me ndjenja

read more »

[MoE]Si te rrisni forcen dhe te kurseni goldin?

9 Day 2,552, 01:50 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik
Gjeja me e rendesishme ne loje eshte forca.Dhe sa me i fuqishem qe te jesh aq me shume demtim mund te shkaktosh ne beteje,duke i ndihmuar vendit tend dhe aleateve te tij.

Per te shkuar ne qendrat e … read more »

BigDamage ka nevoje per ndihmen tuaj!

22 Day 2,549, 10:12 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Vellezer dhe motra 😛 sot si kurre me pare kam nevoje per ndihmen tuaj. Sot pasi adminat konstatuan qe une kam shkelur rregullat dhe kam krijuar multi me akaunte te tjera dhe me pas i kam derguar te vetja ime adminat vendosen te me ndeshkojne me -66.

read more »

[MoE] PYETJE DHE PËRGJIGJE RRETH LOJËS.

17 Day 2,548, 02:43 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikMe poshte do te keni disa pyetje dhe pergjigje rreth lojes.Si të futem tek chati shqiptar dhe të njifem më shumë më të … read more »