Ambient on/off

Bee prepared my BROTHERS!!

4 Day 1,465, 10:21 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Albanian Time 19:00 eRepublik Time & Day 10:00 D 1,465
Kjo bote po shkon te ndryshoj e ndjej ate ne cdo aspekt te saj ne kete dit se ciles po i vjen fundi. I gjith lloji im (Shqiptaria) nuk do te jet me e qet sikurse sot ajo cka pritet te vij te

read more »

Duhet me u bo bashk !!!

7 Day 1,463, 08:11 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Duke par ngjarjet e zhvilluara kohet e fundit e ndjej per detyr morale ndaj vendit dhe ndaj bashkombasve te mi te them edhe un opinionin tim
Nuk osht koha per me u zi njoni me tjetrin por me u ba nji o vllazen

A nuk boni te njojten gjo

read more »

Voto XEMISSS per KONGRESMEN

1 Day 1,462, 12:23 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

I dashur popull i eAlbania (eShqiperia), Bashkqytetaret e mi dhe te gjith Shqiptareve kudo qe ndodhen.[/b]
Po ju shkruaj juve qe me dashamiresi tju lajmeroj per aplikimin tim per pozicionin e Kongresmenit ne Provincen Juglindore te Shqiperise *

read more »

Art No-1 Per nje fillim te mbar Shqiptar>

8 Day 1,459, 10:37 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Ky artikull i drejtohet te gjith Shqiptareve (Shqiptaris), atyre qe aktualisht po luajn dhe atyre qe do ti bashkohen se shpejti lojes per mos me e lan Atdheun ne goje te armikut , qe nder shekuj na ka rrethue dhe percmue duke na ndar e na percar. Pa

read more »