Ambient on/off

[PPC] 5 i pół powodu dla których warto dołączyć do PPC

39 Day 2,432, 11:10 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisSiemanko byki!
Jako, że od kilku kadencji nieprzerwanie sprawuję stanowisko rzecznika Polskiej Partii Cywilnej wypadałoby w końcu coś napisać, tym bardziej, że biorę za to gruby hajs i uścisk dłoni … read more »

Wywiady z PCA - Kitsune Fox

35 Day 2,410, 11:05 Published in Poland Poland Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Podkład muzyczny

Cześć miętowe ptysie
Zauważyłem, że niedawny wywiad z Yarpenem się spodobał, a szanowna publiczność zechciała była wywindować go w pewnym momencie do top 3, za co dziękuję. … read more »

Wywiady z PCA - Yarpen

38 Day 2,405, 12:10 Published in Poland Poland Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Podkład muzyczny

Siemanko byki

Dawno, dawno temu wpadłem na pomysł, żeby przeprowadzić serię wywiadów z ludźmi z PCA. Na pierwszy ogień poszedł Marcin, po nim miał być Dobro Powraca ( … read more »

Wróg publiczny, analiza

28 Day 2,403, 02:33 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Podkład muzyczny

Cześć przyjaciele
W związku z ostatnim miażdżącym zwycięstwem Geralda i szczęśliwym przejęciem przez niego Republikanów (czy też jak kto woli Reptalian), co zapewne da … read more »

Gruba niebieskozielona, czyli parę refleksji o pTO [EDIT]

47 Day 2,342, 05:35 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisCześć przyjaciele,

Tak żem se pomyślał, skoro wszyscy mają arta o pTO Republikanów to ja też muszę mieć. Co prawda po … read more »