Ambient on/off

Pak ndihme ju lutem ^

7 Day 1,823, 11:11 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Hej ju pershendet Orhani !

nuk e di nqse me njehni apo nuk me njehni, por un jam orhani, dhe erepubliken e luaj qe nka muaji maj , por pershkak te bannit e lash lpojen, por kur e pash perseri nje reklam ne fcb, vendosa te kthehem shkaku i 28.

read more »