Ambient on/off

Join the new world

 

Pak ndihme ju lutem ^

Day 1,823, 11:11 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by Orhan Agushi

Hej ju pershendet Orhani !

nuk e di nqse me njehni apo nuk me njehni, por un jam orhani, dhe erepubliken e luaj qe nka muaji maj , por pershkak te bannit e lash lpojen, por kur e pash perseri nje reklam ne fcb, vendosa te kthehem shkaku i 28.nentorit.

Dhe sapo hyra ne loja po shoh shum ndryshime, shuuuummmmm .. , por nejse njeri msohet , por diqka nuk shkon ne rregull, dhe nuk e di nqse komjuteri im ka probleme apo eRepubliak ka probleme , dhe per ket dua mendime nga ju kush ka mundsi .

ja po jav paraqes disa prova :

Kur hyra nga facebooku ne erep nga ] nga KY LINK: erepublik-ticket.freeiz com

me paraqitet dizajni i gjithe ndryshe :dhe per qudi me dergon direkt tek TICKET per te shpernda tiketa:

dhe pastaj vazdhdon gjithqka ne rregull , pra pa asnje problem , pr vetem aty ne fillim me quduit shumm


andaj ju lutem te me tregoni se ku qendron problemi , provojeni tek aj linnku dhe e shikoni qe sgjithqka ndryshe eshte 🙁

ju lutem komentoni dhe sqaroni :

 

Comments

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,824, 07:27

linku " erepublik-ticket.freeiz.com " eshte direkt link per te kaluar direkt ne tiketa, pra provo vetem www.erepublik.com , dhe gjithqka do jet ne rregull !

cLaw eagLe
cLaw eagLe Day 1,824, 14:12

@GameOverzz Duket se qenke scammer i keq!!!

Mos bini pre e ktyne linqeve, paskan fillu phishing edhe me eRepublik!!
Phishing jane faqe identike me atao origjinale por fallso te krijuara nga debil per ti marr te dhenat e te tjerve.
Orhan Agushi ndrysho gjithcka qe ke dhene si te dhena sepse t'gjitha jan ne duar te ktyre dibilve!

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,824, 14:20

Sosht more GameOverzz scammer hahahaha

cLaw eagLe
cLaw eagLe Day 1,824, 14:33

Nga komenti i tij le te kuptohet se osht, ndoshta edhe nuk e di qa osht Phishingu mirpo mos bini pre e ktyre linqeve qe nuk kan formen standarde www.erepublik.com sepse jan Phishing te scammerave!

ArdiAlb
ArdiAlb Day 1,824, 15:18

Ka shume menyra si mund te shfaqet nje phishing por e rendesishme eshte qe te mos hyni ne linke qe nuk i njifni ose qe nuk i keni perdorur me pare.

Andiroid
Andiroid Day 1,824, 16:43

V+S

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,824, 18:51

cLaw94 , hahaahahahha , scammer jom 😛

une ju referova linkut qe e ka publiku tipi nshkrim..

"pra provo vetem www.erepublik.com , dhe gjithqka do jet ne rregull " <---

kushtrimzz jom : )

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.