Ambient on/off

Zhvillimet e fundit .

3 Day 1,975, 04:37 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje te dashur lexues.
Sic mund ta keni pare une kam nderuar emrin e gazetes .Kjo ka ndodhur pasi une kam dhene doreheqjen ne Partine Perparimtare.Kjo ndodhi per shkak se atje ndoshta jo per faj te drejtuesve une nuk po mund qe te vija ne

read more »

!! Per Chatin !!

8 Day 1,952, 15:40 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Te dashur lexues .
Sot po vi tek ju me pak zhgenjim. Arsyeja e ketij zgjenjimi eshte prezenca shum e vogel mos themi aspak e qytetareve ne chatin e partise perparimtare : http://client01.chat.mibbit.com/#partiaperparimtare ,kjo me situate me

read more »

Vatani pa qeveri

5 Day 1,951, 13:33 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Se c'e shempne derbederet,
Mercenaret dhe bejleret,
Se c'e shtypne jabanxhinjte,
Se c'e shtrythne fajdexhinjte,
Se c'e pren' e se c'e vrane,
C'e shkretuan anembane,
Nen thundren e perdhunes,
Anes Vjoses, anes Bunes.
Cirem, digjem i vrerosur,

read more »

Hapja e chatit

3 Day 1,949, 12:49 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis
Pershendetje te dashur miq !
Sot po vi me kete artikull me nje kenaqesi te vecante;
Doja t'iu lajmeroja si juve anetareve te Partise por dhe cdo qytetar te thjeshte te … read more »

Partia Perparimtare

12 Day 1,945, 13:34 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisPershendetje !
Te dashur bashkeqytetare te eShqiperise , sot vi tek ju duke ju paraqitur nje nga partite me te re ;Partine Perparimtare .U bashkova me kete parti per shkak se lexova … read more »