Ambient on/off

Návrat chemika - kandidatura na prezidenta

6 Day 2,114, 12:43 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisMilí přátelé, vážení občané.

Chtěl bych vám oznámit jednu (snad alespoň pro některé) velmi krásnou věc, totiž že jsem se vá … read more »

Homo Sapiens v nejistotě

16 Day 2,066, 09:19 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysis

Zdravím z dovolené.
I když jsem mimo domov, nemohl jsem si nechat ujít komické scény, které se v poslední době odehrávají na mediální scéně.

Bohužel jsem se nad tím zamyslel trochu víc a (snad i vlivem čerstvého vzduchu) došel k otázce: "A jaký

read more »

[Hnutí za rozumnou vládu] Vyjádření

14 Day 2,059, 15:48 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisPřestože jsem ve svém posledním článku prohlásil, že se na dva měsíce odklidím do ústraní, nemohl jsem si nechat ujít dění na politické scéně, které se za posledních několik dní … read more »

[CP] Závěrečný článek [CZ / EN]

8 Day 2,055, 02:00 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysisVážení občané,
Jak jistě víte, doba mého působení na postu prezidenta České Republiky skončila. Nastal tedy čas, abych napsal pár slov a shrnul celé své funkční období.

[ … read more »

[CP] Meeting with Poland and TWO[CZ / EN]

9 Day 2,039, 12:06 Published in Czech Republic Czech Republic Political debates and analysis Political debates and analysis


Vážení občané,
Chtěl bych vás touto cestou informovat o výsledku včerejšího jednání s velitelem TWO a prezidentem Polska. Po četných technických problémech se nám s Jankhosem … read more »