Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Rovnako ako väčšina eRepublik "novín", ani toto nie sú skutočné noviny, skôr spôsob, ako vyjadriť svoj názor, prípadne, ak budem v nejakej funkcii, oboznamovať vás s novinkami z príslušnej funkcie.

[CP] Insider č.7: This is the end

12 Day 2,054, 02:50 Published in Slovakia Slovakia Political debates and analysis Political debates and analysisNuž, môj čas nastal a moje obdobie sa chýli ku koncu. A teda nastáva čas nostalgie za vecami minulými a spomínanie na to, čo sa za ten mesiac stalo 😃

No, úprimne, nečakal som, že svoj program … read more »

[CP] Insider č.6: AS na Nórsko

8 Day 2,053, 02:03 Published in Slovakia Slovakia Political debates and analysis Political debates and analysisNo, asi by to chcelo vysvetlenie 😃 Takže, rozhodol som sa(samozrejme s podporou vlády), že by sa hodilo oživiť fakirov plán na AS. Keďže peňazí bolo dosť, stačilo jedlo. Nakoniec bolo treba aj … read more »

[CP] Inštrukcie

15 Day 2,052, 00:32 Published in Slovakia Slovakia Political debates and analysis Political debates and analysis

Pre kongresmanov, už dopredu, dnes navečer sa prihláste a na všetky zákony, ktoré navrhnem, prípadne MPP navrhnuté inými, voľte ÁNO!

Buď s samotnom článku alebo pod ním v komentoch budú aj priame inštrukcie a odkazy na zákony. Čítajte to hlavne tí

read more »

[CP] Insider č.5: Zhrnutie + TW

4 Day 2,045, 09:01 Published in Slovakia Slovakia Political debates and analysis Political debates and analysisPoďakujme sa najprv Platíkovi za ´dalšiu akciu na vyťahovanie peňazí a tiež sa pomodlime, aby tie zmeny v ekonomike, čo ohlásia cez víkend v Solúne neboli definitívnym klincom do takmer pripravenej … read more »

[CP] Insider č.4: Res publica

11 Day 2,038, 02:46 Published in Slovakia Slovakia Political debates and analysis Political debates and analysishttp://www.erepublik.com/en/article/-mofa-pl-res-publica-becomes-intermarium-eng-pl-1-2278589/1/20#comments

Ako som avizoval v minulom insideri(bolo to dosť dávno, prepáčte, že to tak trvalo 😃 ), … read more »