Ambient on/off

Video duke kenduar tifozet kroat dhe duke than Kosova Republik..!

6 Day 1,950, 09:29 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPer Te Pare Vidion Klikoni Ketu

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-[/img] … read more »

Amerikanët kanë vite që përgatisin projektin e “Shqipërisë së Madhe”

1 Day 1,902, 02:46 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis


Konfigurimi i hapësirës gjeostrategjike në Ballkan. Si po përgaditet projekti i ashtuquajtur i “Shqipërisë së Madhe” sipas gazetës kroate “Slobodna Dalmacija”.
E … read more »

“Shqiperia e madhe”, projekt i SHBA kunder botes Ortodokse?

7 Day 1,873, 16:39 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Më 5 dhjetor 2012, kryeministri shqiptar Sali Berisha garantoi pasaporta shqiptare për të gjithë shqiptarët, kudo që jetojnë…

Deklarata u bë gjatë një vizite ne qytetin e
read more »

Google Na Uron 100 Vite Pavarsi

3 Day 1,834, 15:58 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

read more »

Konfirmohet : Google Doodle per 100 vjetorin e shtetit Shqiptar

11 Day 1,827, 13:41 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Google do të festojë 100 vjetorin e shtetit Shqiptar me një "doodle" dhe ky është lajmi konfirmues! Doodle-s jane logo-supriza nga Google qe nxirren ne caste te read more »