Ambient on/off

Join the new world

 

Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992)

Day 1,866, 07:32 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) by Psycho The Great
Статија бр. 19

Сношти вечерта го средував лаптопчево зошто од како го купив само трупам работи на него, а никако да седнам да си го средам и дојдов до случајни слики од eRepublik направени пред одприлика 1 година.

ПОРАНЕШНА СОСТОЈБА ПРЕД 1 ГОДИНА!

Ова е првата слика со 30 левел 🙂 Сум имал нешто голд на акаунтот и слика од storage 🙁 ЗАПРЕПАСТУВАЧКИ 🙁И еве другата слика од 31 левел потоа 🙁Еве тогаш како одприлика ми изгледал профилот 🙁 Ниту имав голд на профилот ниту имав МКД 🙁 Ужасно ....

Сум имал само 7 Hard Worker, 1 Media Mogul и толку се гледа на сликата.


СЕГАШНА СОСТОЈБА

Едит:

100 Голд
956 МКД
Левел 48
Медали ми фалат уште 2
Силата е солидна сега за сега
Друго се што ве интересира се гледа на сликата
Еве што и како во останатиот дел од профилот 🙂Еве и моменталните тренинг центри како изгледаатИ за крај storage како изгледа 🙂Колку само работи се изменати за една година!? Премногу .... Не ни знам тогаш колку сила сум имал ама сигурно малце сум имал .... За тоа ми е криво што неможам да видам...

Еве Едитирано малце НОВО 🙂За Шаут: Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992) http://www.erepublik.com/en/article/psycho1992-psycho1992--2184266/1/20
 

Comments

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,866, 07:35

За Шаут: Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992) http://www.erepublik.com/en/article/psycho1992-psycho1992--2184266/1/20

EtzeL the Hun
EtzeL the Hun Day 1,866, 07:41

v+s


First=tank please 🙁

binoMKD
binoMKD Day 1,866, 08:02

v

grytlk
grytlk Day 1,866, 08:44

v+s

TRTE T
TRTE T Day 1,866, 08:57

o7

Burakyzn
Burakyzn Day 1,866, 09:02

v20+s1343 can you send me tank ?

krembananka
krembananka Day 1,866, 09:28

v24
sub old
interesna statija 🙂

IWarlockI
IWarlockI Day 1,866, 09:33

v 26 sub 1345

Eren33
Eren33 Day 1,866, 09:59

v27

Kumulonimbus555
Kumulonimbus555 Day 1,866, 10:56

interesno druze jas imam nogu akaunti na briannzys kao me baniraa imashe 89 gold na kiffer imav nekade 100 gold a zaboraviv pass i sea na vaj da ne me baniraa ke imashe 400 i nesho

Merlin The Warlock
Merlin The Warlock Day 1,866, 11:58

v31 s1346

ArgE3535
ArgE3535 Day 1,866, 12:15

v

mustafa.1
mustafa.1 Day 1,866, 13:06

v31

The Argead
The Argead Day 1,866, 15:30

wauw dobar razvitok za edna godina o7

dd1974
dd1974 Day 1,866, 15:38

v 35.ima edno prasanje.gledam deka kaj tebe vo trening centar kaj 4cetvrtiot trening centar za da podignes strenght +40 treba da platis 0.179 gold dodeka kaj mene e da podignam +10 ce me cini 1.79.Pa prasanjeto e dali so upgrade na trening centrite se namaluva cinenjeto na treningot za dnevno treniranje?isto e i kaj drugite 2 trening centri kaj tebe cini mnogu poeftino na primer kaj tretiot za +20 te cini 0.089 dodeka kaj mene e 0.89 gold.pozdrav

dedo mraz 78
dedo mraz 78 Day 1,866, 17:00

@dd1974 Koristi dogovor zatoa

Profeta ERIC
Profeta ERIC Day 1,866, 17:30

v40 old sub+add+shoted

ONCE A TIGER ALWAYS A TIGER
ONCE A TIGER ALWAYS A TIGER Day 1,866, 17:45

v+s +shout

o7

Naluteniot
Naluteniot Day 1,866, 19:45

kazi kazi od kaj ti e goldot 😃

SaJrUs
SaJrUs Day 1,866, 19:53

Pa ne e ni cudo sto si nemal nisto koga si bil clen na Armakedon : P

PRC

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,867, 01:21

@Naluteniot од гласови на ФБ брат 🙂 150 Голд од реферали и медали 🙂
@SajrUs Мораше да смениме нешто брат за да одиме напред 🙂

Dzoni_filozof
Dzoni_filozof Day 1,867, 01:32

napredujs 😃

bimbamkd
bimbamkd Day 1,867, 01:38

v+s napreduvanje

Volk No1
Volk No1 Day 1,867, 01:51

v+s dobar napredok drugar.pozz

Stev4o
Stev4o Day 1,867, 03:27

o/ o/

Naluteniot
Naluteniot Day 1,867, 03:43

znam 😃 zatoa ti rekov da pises 😃 kazi kazi koj ti dava najvise 😃 haha

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,867, 08:49

Ти ти 😁 Ме наполна 🙂 хахаха

XherrzMKD
XherrzMKD Day 1,868, 23:36

Па имаш злато бе, унапреди си го вториот тренинг центар во Ку-4, не се стискај xD

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.