Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy

Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992)

Day 1,866, 07:32 by Psycho The Great
Статија бр. 19

Сношти вечерта го средував лаптопчево зошто од како го купив само трупам работи на него, а никако да седнам да си го средам и дојдов до случајни слики од eRepublik направени пред одприлика 1 година.

ПОРАНЕШНА СОСТОЈБА ПРЕД 1 ГОДИНА!

Ова е првата слика со 30 левел :) Сум имал нешто голд на акаунтот и слика од storage :( ЗАПРЕПАСТУВАЧКИ :(И еве другата слика од 31 левел потоа :(Еве тогаш како одприлика ми изгледал профилот :( Ниту имав голд на профилот ниту имав МКД :( Ужасно ....

Сум имал само 7 Hard Worker, 1 Media Mogul и толку се гледа на сликата.


СЕГАШНА СОСТОЈБА

Едит:

100 Голд
956 МКД
Левел 48
Медали ми фалат уште 2
Силата е солидна сега за сега
Друго се што ве интересира се гледа на сликата
Еве што и како во останатиот дел од профилот :)Еве и моменталните тренинг центри како изгледаатИ за крај storage како изгледа :)Колку само работи се изменати за една година!? Премногу .... Не ни знам тогаш колку сила сум имал ама сигурно малце сум имал .... За тоа ми е криво што неможам да видам...

Еве Едитирано малце НОВО :)За Шаут: Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992) http://www.erepublik.com/en/article/psycho1992-psycho1992--2184266/1/20
 

Comments

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,866, 07:35

За Шаут: Psycho1992 НЕКОГАШ и СЕГА (Psycho1992) http://www.erepublik.com/en/article/psycho1992-psycho1992--2184266/1/20

EtzeL the Hun
EtzeL the Hun Day 1,866, 07:41

v+s


First=tank please

binoMKD
binoMKD Day 1,866, 08:02

v

grytlk
grytlk Day 1,866, 08:44

v+s

TRTE T
TRTE T Day 1,866, 08:57

o7

Burakyzn
Burakyzn Day 1,866, 09:02

v20+s1343 can you send me tank ?

krembananka
krembananka Day 1,866, 09:28

v24
sub old
interesna statija

IWarlockI
IWarlockI Day 1,866, 09:33

v 26 sub 1345

Eren33
Eren33 Day 1,866, 09:59

v27

IvanVanchosBrother
IvanVanchosBrother Day 1,866, 10:56

interesno druze jas imam nogu akaunti na briannzys kao me baniraa imashe 89 gold na kiffer imav nekade 100 gold a zaboraviv pass i sea na vaj da ne me baniraa ke imashe 400 i nesho

Merlin The Warlock
Merlin The Warlock Day 1,866, 11:58

v31 s1346

ArgE3535
ArgE3535 Day 1,866, 12:15

v

mustafa.1
mustafa.1 Day 1,866, 13:06

v31

The Macedonian warior
The Macedonian warior Day 1,866, 15:30

wauw dobar razvitok za edna godina o7

dd1974
dd1974 Day 1,866, 15:38

v 35.ima edno prasanje.gledam deka kaj tebe vo trening centar kaj 4cetvrtiot trening centar za da podignes strenght +40 treba da platis 0.179 gold dodeka kaj mene e da podignam +10 ce me cini 1.79.Pa prasanjeto e dali so upgrade na trening centrite se namaluva cinenjeto na treningot za dnevno treniranje?isto e i kaj drugite 2 trening centri kaj tebe cini mnogu poeftino na primer kaj tretiot za +20 te cini 0.089 dodeka kaj mene e 0.89 gold.pozdrav

deda_mraz82
deda_mraz82 Day 1,866, 17:00

@dd1974 Koristi dogovor zatoa

Profeta ERIC
Profeta ERIC Day 1,866, 17:30

v40 old sub+add+shoted

ONCE A TIGER ALWAYS A TIGER
ONCE A TIGER ALWAYS A TIGER Day 1,866, 17:45

v+s +shout

o7

Naluteniot
Naluteniot Day 1,866, 19:45

kazi kazi od kaj ti e goldot

SaJrUs
SaJrUs Day 1,866, 19:53

Pa ne e ni cudo sto si nemal nisto koga si bil clen na Armakedon : P

PRC

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,867, 01:21

@Naluteniot од гласови на ФБ брат 150 Голд од реферали и медали
@SajrUs Мораше да смениме нешто брат за да одиме напред

Dzoni_filozof
Dzoni_filozof Day 1,867, 01:32

napredujs

bimbamkd
bimbamkd Day 1,867, 01:38

v+s napreduvanje

volk 1975
volk 1975 Day 1,867, 01:51

v+s dobar napredok drugar.pozz

Stev4o
Stev4o Day 1,867, 03:27

o/ o/

Naluteniot
Naluteniot Day 1,867, 03:43

znam zatoa ti rekov da pises kazi kazi koj ti dava najvise haha

Psycho The Great
Psycho The Great Day 1,867, 08:49

Ти ти ) Ме наполна хахаха

Nonconformist mkd
Nonconformist mkd Day 1,868, 23:36

Па имаш злато бе, унапреди си го вториот тренинг центар во Ку-4, не се стискај xD

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.