Ambient on/off

Join the new world

 

Kerkese dhe keshille prej jush!

Day 1,899, 12:48 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by AqifPasha

Te nderuar antare te Partise Revolucionare .

Pas pak ditesh do te perfundoje mandati presidencial i Labern. Kishte ç'kishte ato te vetat por gjithsesi mendoj se nuk do te largohet nga lufta per Liri e te gjithe Shqiptareve. Nuk dua fare te bej retorike politike per te kaluaren por po mendoj seriozisht per te ardhmen duke ju kerkuar mendime per te tashmen.

E tashmja eshte qe neser ose pasneser duhet te dalim me nje qendrrim te qarte unikal dhe gjithperfshires te grupit tone, per kandidatin me te mire per President.

Ka 2 alternativa per mbeshtetje zyrtare nga ana jone, ose te mbeshtesim ndonjerin nga kandidatet e partive te tjera, ose te mendojme per kandidatin tone.

Ju lutem qe gjithsecili te leje nje koment te shpejte me enje emer te caktuar. Eshte shume e rendesishme qe te gjithe te jepni nje mendim. Normalisht qe eshte gjithçka e hapur dhe çdo Shqiptar mund te permendet si kandidat potencial.

 

Comments

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,899, 12:52

AqifPasha & DardanH for CP

A E N E A S
A E N E A S Day 1,899, 12:57

Zgjidhni nje kandidat qe ta kemi te tera partite...

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,899, 12:57

Gjilani1233 per President : D

AqifPasha
AqifPasha Day 1,899, 12:59

Gjilani , jo para se ti kthesh ato ALL qe i ke marre ti 😛:P:P:P 😃

illegal name002
illegal name002 Day 1,899, 13:01

bravo aqif 😃 kushtrimzz flm per purkrahje 😃

DarDan 81
DarDan 81 Day 1,899, 13:05

A E N E A S ose Ujku76 😃

Dible21
Dible21 Day 1,899, 13:50

loris mass xP

Tirona Warrior
Tirona Warrior Day 1,899, 14:16

ujku 76

AqifPasha
AqifPasha Day 1,899, 14:18

ujku76 do ishte ideal per unitet.

AlbMuslim
AlbMuslim Day 1,899, 16:23

ujku76

Arius argiri
Arius argiri Day 1,900, 00:20

UJKU76 !!!!!!! NJE PRESIDENT PER TE GJITHE! PRESIDENTI I BASHKIMIT KOMBETAR!

cobra26
cobra26 Day 1,900, 03:37

UJKU76:d

spiderwii
spiderwii Day 1,900, 04:41

Ujku76

LiLo1
LiLo1 Day 1,900, 06:02

o quna me sa di un ai eshte terheq pra menyra me e mir eshte qe te diskutohet tashi kto 2 dit sa nuk eshte von gjithsesi secili ka mendimin e vet

LiLo1
LiLo1 Day 1,900, 06:06

eeee bonu icik te ndershem Kris Hasa per cp

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,900, 06:32

Poshte lilo1 !!

Gjilani per Cp


\o

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,900, 06:37

Ujku76 ose Ujku76 😃

Kalameet.DS
Kalameet.DS Day 1,900, 08:45

Ujku76

Armando Celiku
Armando Celiku Day 1,900, 09:30

ujku76

Psycho KS
Psycho KS Day 1,900, 12:01

ujku76

Zgjlm
Zgjlm Day 1,900, 12:45

Erosi.

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,900, 13:20

mem ndegju mu edhe pse sjam antar i ksaj partie per mendimin tim ta Bejm Peyonin CP

AqifPasha
AqifPasha Day 1,900, 13:34

Peyoni nuk eshte kandidat i keq ... por ndoshta kete here do na duhet nje luftetar i madh... legjende ... i kalibrit te Eros , ujku76 ose maxxyy .
Gjithsesi , ky eshte mendimi im personal dhe nuk po flas ne emer te PR ne kete koment .

T R A C E
T R A C E Day 1,900, 14:43

Arius Argiri

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.