Ambient on/off

Join the new world

 

Kas dedasi valstybėje???

Day 1,574, 04:45 Published in Lithuania Lithuania by Monkey. D. Luffy
Sveiki,

Metas apžvelgti šalies reikalus.

Pradėkime nuo karybos. Kaip žinia, ryte buvo paleistas Natural Enemy Rusijai. Tai nebus tikras karas, o tik suplanuotas regionų apsikeitimas su Bulgarija .

O štai visas konkretus planas:

1. Šis dokumentas yra oficialus eBulgarijos, eLietuvos ir eRusijos susitarimas (toliau – dalyviai). (Abėcėlės tvarka)
2. Pasirašydami šį dokumentą dalyviai pasižada neįsiveltį į jokį tikrą tarpusavio karą.
3. Sutartis yra pasirašoma, kad visi dalyviai pasiektų savo tolimesnius tikslus.
4. eLietuva paskelbs eRusiją kaip savo naturalią priešę (toliau – NE), o eBulgarija paskelbs NE eLietuvai kai tik turės sieną su ja.
5. Tolimesnės objektyvos:
5.1 eLietuva užkariaus Moscow and Central Russsia.
5.2 eLietuva užkariaus Volga and Volga-Vyatka
5.3 eRusija užkariaus Moscow and Central Russia pasipriešinimo karo būdu.
5.4 eBulgarija užkariaus Volga and Volga-Vyatka
5.5 Nuo šio laiko eLietuva ir eRusija kariaus treniruočių kare iki taikos pasirašymas bus įmanomas.
5.6 eBulgarija, eLietuva ir eRusija yra atsakingos už sėkmingą apsikeitimą regionais.
5.7 Dalyvai garantuoja, kad sutartis bus įvykdyta. Karinės pajėgos bus siunčiamos sutarties vykdymui, jei to reikalaus situacija.
5.8 Dalyviai yra atsakingi už savo aljanso narių veiksmus. Joks draugiškos šalies atstovas neturi kariauti prieš šią sutartį.
6. Sutartis galioja šį prezidentinį laikotarpį: nuo Kovo 11 iki Balandžio 5.
7. Tam, kad sutarties būtų laikomasi eLietuva perves 150 aukso eBrazilijai, o eBulgarija ir eRusija perves po 150 aukso eDidžiajai Britanija.
8. Jei sutartis bus sulaužyta šalis, kurios teisės pažeistos, gaus 150 auksinių iš sąskaitos tos šalies, kuri pažeis sutartį.
9. Auksas laikomas eBrazilijos ir eDidžiosios Britanijos bus grąžintas kai sutartis nebegalios. eBulgarija auksą atgaus kai nebeturies sienos su eLietuva.

Pasirašo
Absfresh – eBulgarijos prezidentas
Dariukas – eLietuvos prezidentas
simust2 – eRusijos prezidentas

Vos pasibaigs šis apsikeitimas, visas pajegas žadame permesti į Estijos – Suomijos frontą ir sugražinti mūsų iniciatyvą ten.

Vidaus reikalai.

Visų pirma, esu pasipiktinęs Žmogus Antis darbu. Tiksliau aktyvumu. Jis pats, kaip Seimo Pirmininkas paskyrė save Seimo atstovu Audito Komitete. Na, atrodo viskas gražu, bet yra vienas niuansas – Žmogus anksti keliasi ir anksti eina miegoti, todėl AK negali susirinkti ir vykdyti veiklos. Norėdamas pataisyti padėtį, siūlau Žmogui Ančiai vietoj savęs paskirti kitą asmenį, kuris pasižymi didesniu aktyvumu.
Kalbant apie užsienio reikalus, šeštadienį planuotas ABC susitikimas buvo perkeltas į pirmadienį, nes Estijos atstovai negalėjo dalyvauti. Šio susirinkimo tikslas išliekas toks pat – ABC chartijos pasirašymas. Lietuvos variantas .

Lietuvos Kariuomenė toliau kyla iš pelenų. Prisijungia vis nauji žmonės. Vyksta misijos. Norintys prisijungti pildykite šią anketą

Naujokų Ministerija. Na, nemeluosiu, kad čia tikrai yra kur pasistengti. Ministerija stagnuoja keliose vietose:
1. Pačių naujokų neaktyvumas. Išsiuntus naujokams asmenines žinutes su patarimais, didžioji dalis neatrašo. Tad galima daryti dvi prielaidas – arba jie nebeprisijungia, arba yra multi accounts.
2. Straipsnių senumas. Ankstesni straipsniai yra parašyti gan senokai. Todėl informacija kaikuriose vietose gali būti pasenusi.
3. Nulūžęs Naujokų gaudytuvas. Todėl tenka rasti naujus būdus ‚gaudyti‘ naujokams. Todėl reikia rasti sprendimus šiai bėdai įveikti. Iš esmės veikimo būdas sugalvotas. Tereikia pabaigti kelias menkas smulkmenas.


Štai tiek naujienų. Tikiuosi pavyko informuoti apie tai, kas vyksta mūsų valstybėje. Jei norite prisijungti prie kurios nors veiklos – maloniai prašome. Susisiekite su atsakingų sričių vadovais, kurie jums padės prisijungti.

Pagarbiai,
Seras Dariukas,
Lietuvos Prezidentas. 

Comments

DrMonte
DrMonte Day 1,574, 05:03

o7

gliookas II
gliookas II Day 1,574, 05:51

Aciu labai Jums.

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,574, 05:59

Visada prašom!

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 06:05

Pasenusios zinios.... Grizom i tuos laikus kada naujienas apie eLietuva skaitai uzsienio spaudoje.

DrMonte
DrMonte Day 1,574, 06:17

Tai kad toj užsienio spaudoj irgi tik prieš kelias valandas pasirodė

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,574, 06:47

"5 days ago" buvo tik derybos ir rusų valdžia (kongresas) buvo kategoriškai prieš Maskvos praradimą kad ir vienai dienai, Prezidentui netgi impeachmentu grasinta tokios sutarties atveju - dėl to ji ir nebuvo pasirašyta, o surengta apklausa.
Kai tik buvo pasirašyta, apie ją iškart buvo paskelbta.

Lurk
Lurk Day 1,574, 06:47

ten tik raso kad yra tokia galimybe, o cia jau visa sutartis.

Kelias
Kelias Day 1,574, 07:05

Nelabai suprantu kokia nauda eLietuvai dėl šių mainų... Training bonuso nebėra, dėl kelių dienų fight bonuso irgi neapsimoka kelt, resursų praktiškai negausime. Tuo labiau kai eEstijai reikia didžiausios pagalbos, visas inf nukreipiamas kažkur kitur.

Maniau ABC prie ONEs (kas iš jos liko), o ne prie priešiškų šalių šliejasi.

Migasss
Migasss Day 1,574, 07:11

o7

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 07:12

@Kelias post factum, vykdyt o7

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 07:49

oho Lurkai TEN TIK rašo, matai kiek mažai tereikia TIK parašyti. Bet kam? Pas mus gi visi mankurtai !?

Lurk
Lurk Day 1,574, 08:08

kam rasyti, kai vyksta derybos, nebutinai taip turejo pasibaigti. sitas dalykas jau daugiau ne pries tas 5 dienas yra kalbetas, bet rusai kazkodel norvegus pasieme priestai, vyriausybe turbut galvojo ar priimti si pasiulyma ar ne, tokio dalyko paviesinimas butu lyg ir sutikimas kad mes tai darysim, o gal butu nusprende lietuviai nedaryt siu mainu, ir kas tada? verktum kad tas straipsnis rusu pries 5 dienas yra klaidinantis? kai susitare vyriausybe, tada ir parase straipsni.

p.s kas yra mankurtas tai nezinau 😕

mekigis07
mekigis07 Day 1,574, 08:14

Training bonuso nebėra, dėl kelių dienų fight bonuso irgi neapsimoka kelt, resursų praktiškai negausime. fight bonusas neprideda daugiau prie rank, tai jis siuose musiuose visai nenaudingas

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 08:31

Nedašunta nors tu ką... geras pvz.: http://www.erepublik.com/en/article/-cp-abc-aljanso-pl-tra--1947881/1/20 "verktum" Būtent tu aimanų čia ir trūksta, bet kam? Tiesiog liepi vykdyt.... ains.. svai.. drai.. o7

Lurk
Lurk Day 1,574, 08:41

mekigi, maziausia nauda yra ta kad yra kvestai kuriems reikia nuzudyti natural enemy, neivisi juos padare, toliau pasirasoma taika su rusais, kad musu nepuls, bei galima pagalba one, jei bulgarai toliau priesinsis su turkais.

bezdaliau kam nedasunta, tai tau kad nevisa informacija galima viesinti ir kad viesumas gali pakeisti derybu krypti visai nenorima linkme, kas tau dabar atsitiko, kad suzinojai truputi veliau? nuostoliai kokie nors? susizeidei kanors?

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 08:54

Eilini karta TOP secret informacija kuri puikiausiai skelbiama užsienio spaudoje. Truputi veliau? Aš sužinojau iš lietuviškos spaudos ne truputėli vėliau, aš sužinojau post factum, po to neverkit kad nėra aktyviu žaidėjų nes jie jums nereikalingi. Jums nereikia kad žaidėjai įsitrauktu, pradėtu domėtis, "verktu" jums tiesiog reikia, kad jie vykdytu. Pasiūlysiu išvis neskelbkite jokios info. nes n* reikia, uždėsit DO kur reikės ir viskas, pirmyn. Jums žaidėjai nereikalingi !!!

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,574, 08:55

ko nesuprantat ? ...taigi rusams ir bulgarams subine laizo , kad tik rusai i elietuva nezygiuotu ... (is giliaus saipetes) .. sis "metras penkesdesimt" dreba del kedes , butu skandalas jo kadencijoj elietuva prapist .

Almantasxp
Almantasxp Day 1,574, 08:57

Visu pirma naujokas neprivalo palaikyti eLietuvos valdzios kai yra barzgalai ir atidavynejami regionai kitoms salims( pats buvau zemaitijos regione ir jis bumt atiduodamas latvijai( isesmes gaunasi as negaliu kovoti uz lietuva nepakeites regiono( -ltl) kiekvienam kuris nori pakeisti regiona. + apsoliutus apsurdas pastarasis dalykas regionu apsikeitimas( klausymas koks pliusas eLietuvai is sito apsikeitimo) atima regionus atiduoda ebulgarijai ir erusijai atgal( - tanku, jegos ir zmogiskuju istekliu naudojimas) Manau jis galetentu buti nukreiptas naudingesne linkme i suomijos -estijos kara( ABC turetu butu auksciau nei jokios naudos nesanti sutartis ) Kitas pastebejimas stojimas i LK beprasmis kai valdzia daro nesamones ir isnaudoja pajamas bergzdziai( bent butu susitarta su erusija ir ebulgaria , kad pastarosios padetu mums su suomija( nauda bent butu) o siuo momentu mano pastebejimai yra tokie.... uz info vote bet no suscript.... Sekmes toliau nesamones darant...

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,574, 09:09

Gal bent kiek pasidomėkit prieš tokias nesąmones rašinėdami.... Kai nėra nė vienos normalios minties, tai netgi kažką protingo atsakyti yra sunku...

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,574, 09:12

nematau naudos apart Lurk paminėtos pagalbos naujokams NE misiją įvykdant. Taika su rusais tai čia atmazai opozicijai. Mes jų vistiek nelabai dominam, o jei sudominsim tai dės skersą ir užpuls. O tuo tarpu kol mes taikas pasirašinėjam rusai toliau suomiams padės estus puolant. o mes nepadėsim, nes mes regionų mainus darysim. Su BY taip žaist galima, Bet ne su rusais ir bulgarais. aš tą bulgarų straipsnį du syk skaičiau (beje, kaip ir Bezdalius daug anksčiau, negu šitas išėjo), nelabai tikėjau, kad mes į tai veliames. pasirodo rimtai einam. NAFIG??? top secret, derybos kita linkme pasisuks. kokios derybos? ką mes už tai gaunam aš klausiu, kad mums tai turėtų rūpėt? iš to ką pateikiat, tai čiaį feilą panašu, o jei kažką nutylit, tai labai tikiuosi, kad pyragas bus didelis ir skanus, nes sukiršinsit tautą su šitais veiksmais. Rinkimų rezultatus reikėjo panagrinėt ir gerai pagalvot kodėl Dariukas laimėjo varganais 70balsų.

Lurk
Lurk Day 1,574, 09:15

ir kas tau trukdo dometis, prasau domekis apie sita sutarti, niekas tau netrugdo..

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,574, 09:23

Gal bent kiek pasidomėkit prieš tokias nesąmones rašinėdami....
---
kur pasidomėti unabomberi?
----
Kai nėra nė vienos normalios minties, tai netgi kažką protingo atsakyti yra sunku...
---
Tai atsakei, kaip?
----
Lurk: tikra tiesa

Mindziuss
Mindziuss Day 1,574, 09:52

Iš pradžių buvau piktas perskaitęs šią sutartį, tačiau dabar jau kokį 50 vs 50.
Kokia nauda?
1. Na naujokai tą nelemtą misiją su NE galės padaryt. Nors čia naudos labai jau maža..
2. Palaikom gerus santykius su Rusija ir Bulgarija. Na lyg 'investicija' į santykius su minėtomis šalimis.
3. Juk Baltarusių irgi prašėme, kad apsimainytume regionais (mums juk milžiniška nauda buvo), o kai kiti paprašo - tai verkiam. Na taip, priešai, tačiau, priešas prieš tai padėjo ir mums apsimainant.
4. Na jeigu tikrai Bulgarai padės vaduojant Iraną, galbūt tai iššauks kažkokias permainas priešiškuose aljansuose, gal net kažkokį skilimą.
5. Rusiją nepuls mūsų, bent kurį laiką. O jei pultų - greit iš žemėlapio išnyktume. Tampame apsaugoti.

TAČIAU:
1. Na niekaip nesuvokiu ir nesuvoksiu, kodėl šie mainai mums svarbesni už artimą sąjungininką - Estiją. Šiuo atveju sutartis yra labai savanaudiška.
2. Už ką mes dar turime 150 Gold mokėti? Už tai, kad tikrai padėsim? Juk mūsų prašo pagalbos, o dar ir užstatą turim duoti.
3. Training war su Rusija - kaip suprantu, kol užimsim du regionus. Juk turim išlaikyti du regionus + padėti Estams.. Suprasčiau jeigu būtų - Lietuva užpuola Rusiją, o patys Bulgarai ir Rusai kovoja Lietuvos pusėje, tuo tarpu Lietuviai karius permeta į Estiją. Kad tik po to nebūtų per vėlu, ir kad nepaliktume Estijos bei parlamento.
4. Sutartis atrodo iš lempos. Niekas neinformavo apie tai kad vyksta derybos (galiu klysti, ar Lietuvoje kur nors rašė apie tai?)
5. O jeigu mes tik padarysim kelią Bulgarijai į Baltijos šalis? Sėdėsim kaip pelytės po to..

Na sakau, tokia dviprasmiška sutartis. Atrodo, kaip iš dangaus iškritus sutartis būtų..

Jazzymen
Jazzymen Day 1,574, 09:53

Puikus planas netekti 150 GOLD, tik tiek matau naudos. Bent kompensaciją už jėgos švaistymą galėjote išsireikalauti (pvz. po 10 GOLD iš kiekvienos šalies.)

Rimkrt
Rimkrt Day 1,574, 09:56

Tikrai, kazkaip nelabai as sitoje sutartyje izvelgiu nauda, nebent ginklu magnatams, nes q6 tanku kainos kyla kaip ant mieliu.

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,574, 10:14

Gerai čia viskas yra. Su priešais sutarti irgi reikia. Svarbiausia, kad mūsų poto neapmulkintų, pvz Bulgarai į ABC ateitų. Bet aišku Bulgarija turi svarbesnių reikalų su EDEN, o tiksliau turkais.

Rimkrt
Rimkrt Day 1,574, 10:40

Sutinku kad sutarti reikia, bet nesuprantu kam metyt resus? Turim nerimstancius latvius ir gudus, dar estams pagalbos reikia ir cia dar treniruociu karas... Kokia nauda mums is to?

Idealistas
Idealistas Day 1,574, 10:56

viena is beprasmiskiausiu ir galimai su paciom problematiskiausiomis pasekmemis sutartis per mano erep gyvenima... seniau valdzioje bent jau mastydavo...

Didelis Tinginys
Didelis Tinginys Day 1,574, 11:11

Persasi mintis, kad reikia dometis ka raso rusu spauda vien tik del to kad zinot kas lietuvoj vyksta. 😃 Bet gi ir kai viskas post factum neverta nieko klausineti, nes gausi tik marazmus atsakymuj ir taip jau nebe pirma karta...

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,574, 12:06

Šiaip jei ne šis planas, tai labai didelė tikimybė, kad Norvegijos vietoje būtume mes. Tad kas geriau spręskit jūs. Beje, mūsų pusėje kals visa Bulgarijos armija. Tad resursų didelių neiššvaistysim.
Jei esat nepatenkinti mano priimamais sprendimais - prašom, darykit apkaltą ir viskas. : )

Salldo
Salldo Day 1,574, 12:21

geriausia tiems kritikuot kurie nieko nedaro. ir netgi absoliuciai nesiorentuoja situacijoje.

siap sutartis gera. tik abejotina - kodel lietuva moka uzstata? jei mes tik tarpininkaujam? cia rusu ir bulgaru bedos. arba as kazko nzn.

Jazzymen
Jazzymen Day 1,574, 12:37

apie ką ir kalbu Salldo. Kad tik nereikėtų kaukti...

mekigis07
mekigis07 Day 1,574, 13:06

5.1 eLietuva užkariaus Moscow and Central Russsia.
5.2 eLietuva užkariaus Volga and Volga-Vyatka
cia uz mus bulgarai tures kalt savo influense, mes estam padesim. galesim po mainu Volgoj RW sukelinet, dar sioks toks influense nutekejimas

Kelias
Kelias Day 1,574, 13:11

@Dariukas - Tokia tavo kadencijos idėja? Padlaižiaut rusams ir tapti jų pliušiniu meškiuku? Jei jau taip, tai bent pigia saldainių dėžutę būtum išmaldaves iš jų krautuvės.

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,574, 13:12

Aš to nepavadinčiau padlaižiavimu. Nori pasakyt, kad geriau n laiko sėdėt po visiška okupacija?

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,574, 13:16

Dariuk, su tokiais pareiškimas kitą syk gali tų +70 ir nebegaut. Kritiką priimt reikia mokėt, kaip ir mokėt paaiškint dorai kas ir prie ko. Numetat sutartį be paaiškinimų ir vaidinat protingus, nes kiti nežinioj. gal laikas pradėt kalbėt su rinkėjais? būtų-nebūtų iš kur man, eiliniam piliečiui, žinot? ar vėl lįst į valstybinius čatus vien tik tam, kad turėt info?

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,574, 13:20

Tauti, kritiką priimu. Ir tikrai nesiginu, kad tik aš vienas neklystantis. Tiesiog pamąsčiau, kad nesusitarus gražiuoju, rusai pas mus ateitų jėga. Tiek dėl maisto bonuso, tiek dėl kelio į Švediją. O žiūrint į dabartinę geopolitinę situaciją, kai net lenkai vos atsimušinėja nuo Ukrainos, kariauti su Rusija yra kiek daugiau nei pražūtinga. Ypač jei galvojam apie pagalbą estams.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,574, 13:27

nu vo ir isskydo D... toks gyvenimas vaikine.,o tu manei 16 tai jau vyras... ..cia ne tankus nuvoginet ir emigrantu nekest ar tolete gandus aptarinet (pats taip isireiskiai) .. jai pridejai tai apsimesk ,kad ne nuo taves smirda... valink viska ant simust2 ( draugelio) priverte ,santazavo ir tt ...politologo ..sutiksi meluot nereik mokint ?

mekigis07
mekigis07 Day 1,574, 13:46

kristut, nebepiktauk, gerai?

Idealistas
Idealistas Day 1,574, 13:47

"oij kas butu, kas butu, jei dideli pikti rusai mus uzpultu..." - mazhu mergaiciu verklenimui galima priliginti toki dalyka. Padlaiziauti, kad pora procentu resursu kelias savaites "issaugoti" - apgailetina! Kaip tik reikia normalaus karo, nes per karus dazniausiai ir buna minimalus baby-boom'ai... Cia ne realybe, tu cia su taika gyvybiu nesaugai, tad kita karta siulau tai prisiminti...

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,574, 13:55

@Idealistas, nežinau kaip tamsta, bet aš nematau prasmės pradėti karą, kurio nelaimėsim. Kas dėl baby-boom, taip. Tokiam nemaža tikimybė kilti. Bet jam reikia pasiruošti. Po savaitės (jei tiek kėdėj išbūt leisit ; D ) ir matysim kaip dėl tikro karo : )

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,574, 14:11

Nesvaikit tik apie karą su rusais, pirma geriau pasistengiam suomius atlupt.
Kodėl iškart nebuvo padėta estam? - Nes jie praeitą savaitę žaidė ping-pong'ą, pagalbos puolant atsisakinėjo, žadėjo sekmadienį galutinai išsiaiškint santykius, bet panašu, kad buvo išdurti... Bet per tą laiką jau buvo sutarta ši sutartis. Jai pritarė netgi ONE valstybės, nes pagrindinis tikslas - pagalba Iranui ir tolimesnis Bulgarijos-Turkijos konflikto eskalavimas, atkertant turkus nuo Irano ir Irano resursų.
Kas moka atsidaryt žemėlapį, tai supranta, o gliūko šuniukai los nepaisant nieko, nereik į juos kreipt dėmesio - svarbiausia, kad nekanda... (:

Lurk
Lurk Day 1,574, 14:32

taip atrodo daugelis cia nori matyti lietuva tokia, kokia matosi ispanija ant zemelapio jau virs 3 menesiu

Rimkrt
Rimkrt Day 1,574, 20:37

Magnux Dux, apie gliooko suniukus geriau patylek, jei nezinai, o info reikalinga ir netik paprastiems rinkejams. Del KAM darbo tai visiskai pasipiktines. As budamas kapitonas turiu sekt visas smulkmenas kas ir kur kai reikia DO uzdet. Jeigu buvo zmones isrinkti i valdzia tai ir reikia dirbt, o tai gaunasi vaiku darzelis.
Kas liecia sia sutarti as vistik nematau jokios naudos mums, nes kaip sakiau kad mes turime neramius latvius ir gudus, o ir estams dar reiks padet. Paskaiciuokit protingieji kurmiai kas gaunasi kariaujant 4 frontais. Sekmes valdant paslapcia. Nelinkiu nieko blogo, bet ir nepritariu tokiai politikai ir paaiskinimams kodel taip reikia, perdaug man cia neaisku.

gliookas II
gliookas II Day 1,575, 00:42

Atsiprasau, magnusai, ar as kur nors cia lojau ar kazka pries sakiau? As VISADA palaikau valdzia, kas bebutu.

tik turiu pastebeti, kad Dariukas pradejo kalbeti jau visai taip, kaip ir as, nors buvo tuo labai nepatenkintas "darykite apkaltas" 😉 Su tuo ir sveikinu.

O apie si susitarima, deja, zinojo visi kas netyngi pasiskaityti uzsienio spauda, tik vat mums niekas nieko nesako. As suprasciau dar, kad va, slapta info, gali deryboms pakenkti, kaip Lurk sako, jeigu IR KITI siu derybu dalyviai, reiskias, taip manytu. O dabar atrodo tik taip, kad valdzia (gerbiamoji) supranta, kad priima fail'ini sprendima, kuris nesulauks palaikymo liaudyje, todel tyli iki "postfactum" statuso ir tada ismeta paviesinima, kai gauna jau kritikos del neveiksnumo.

P.S. Nenoreciau nukrypti i asmeniskumus, kaip nekurie, bet panasu i paranoja del mano kuklios asmenybes. As juk tik tyliai stebiu Jusu veikla ir netrugdau. Ka kaltinsite vel ateityje? 😉

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,575, 00:53

Kad ir neslapta - jeigu nebaigta derėtis, tai kam skelbti? Įsivaizduok, toks straipsnis būtų išėjęs prieš 5 dienas, dar nepasirašius. Kiltų netgi daugiau emocijų, kaltinimų ir pan., o tada - rusai atsisako ir nieko neįvyksta. Ar nebūtų geriau, jei viskas tiesiog tyliai praeitų ir tiek? O jei rusai nebūtų sutikę, manau visvien Dariukas būtų išleidęs straipsnį - kaimynystėj darosi tas ar anas, tarėmės taip ir kitaip, bet jie nesutiko...

gliookas II
gliookas II Day 1,575, 01:34

As visiskai suprantu, Magnusai. Visiskai suprantu, ne viena diena derybose gi dalyvavau. Bet tai galbut tiesiog kazkas uzmirso apskritai priminti, kad iki tol, kol nesusitariama nevalia skelbti viesai. Kas ta turejo daryt visai nesavarbu, ar LT puse, ar kita, bet ideja ta, kad slaptumo cia nedaug, o Lietuvai galima buvo, zinant jos liaudies nuomone apie rusija, pateikti tai, kas vyksta, na svarstoma ir t.t., kad isvengti kaltinimu veliau.

aiskus, nzn ar buciau pats padares taip, kaip sakau, bet bent jau suprantu kaip reikia.

mekigis07
mekigis07 Day 1,575, 03:09

dar vienas minusas is sios sutarties, paskelbus NE rusisjai, ten nebagaliama prekiaut.

Lurk
Lurk Day 1,575, 03:29

ner ten ko prekiauti ir moketi jiems i izda pinigu : D

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.