Ambient on/off

Join the new world

 

Karinės apžvalgos. 1893 diena. Trečiasis pasaulinis karas?

Day 1,893, 07:34 Published in Lithuania Egypt by freshass


Sveiki. Tęsiame karines apžvalgas. Įdomaus skaitymo.

Čia galite sekti chronologinę pasaulio pasikeitimo tvarką:
1880 diena
1882 diena
1884 diena
1887 diena
1889 diena

Apie ką šiandien kalbėsime:
1. Indonezijos ir Tailando treniruočių karas
2. Misija “Gangnam Style”
3. Trečiasis pasaulis karas?
4. Serbijos situacija
5. Vengrija ir Lenkija triumfuoja
6. Jungtinė karalystė tvirtai perėmė iniciatyvą
7. Latvija pradeda diktuoti sąlygas

Indonezija pagaliau po seimo rinkimų atidarys karinį frontą. Ji susitarė su Tailandu dėl treniruočių karo. Pats laikas, sakyčiau. Indonezai jau seniai laukė tinkamos progos bei buvo numatę porą galimų variantų: Australija, Kroatija ir kitos. Tačiau tokiems jų planams vis paprieštaraudavo CoT ir TWO narės, dėl to šalis buvo nelabai patenkinta. Indonezijos ekonomika išgyvena ne pačius geriausius laikus, be to naujokai negali prisirinkti Tikro Patrioto medalių, todėl šis treniruočių karas leis tiek Tailandui tiek Indonezijai bent jau trumpam pabusti iš žiemos miego.
Tuo tarpu Malaizija ir Singapūras baigė treniruočių karą, kuris būtent ir turėjo trukti iki šios dienos.
Pačių amerikiečių pavadinta misija “Gangnam Style” vykdoma toliau. Jos tikslas išlaisvinti naujus draugus Pietų Korėją ir Japoniją iš Taivano gniaužtų. Viskas iki šiol būtų sekėsi tikrai gerai, jei ne vienas mažytis nesusipratimas. Na gal mažyčiu vadinti ir nelabai tikslu. Tai nesugebėjimas išsaugoti Pietų Korėjos vienintelę teritoriją, kurios praradimas reiškia, kad Pietų Korėja šį mėnesį liks be seimo. Didžiausias šio regiono užgrobibimo nupelnai turėtų atitekti EDEN aljansui, kurio prioritetas buvo būtent šitoje žemėje. Tenka pripažinti, jiems pavyko.


Na o šis abipusis NE įstatymas, kuris tiek Kinijoje, tiek Šiaurės Korėjoje baiginėjasi ir greičiausiai bus priimtas, gali reikšti daug. Ne tiek tiesiogine prasme, o strategiškai. Tačiau apie tai plačiau pakalbame toliau.
Brazilija prieš porą dienų paskelbusi NE Filipinams persikėlė į šį regioną. Čia jau kurį laiką apsistojusi Ispanija. JAV šiuo metu, kaip ir kalbėjome, vykdo misiją, skambiu pavadinimu “Gangnam Style”. Kai ši misija bus baigta ir Pietų Korėja bei Japonija nebeturės sukti galvos dėl Taivano, kas tada? O tada tai bus. Trečiasis pasaulinis karas. Ar per skambiai išsireiškiau? Manau, kad ne. Kinijos puolimo planai jau keletą savaičių gal ir neoficialiai, tačiau jau sklando užsienio spaudoje. Po truputį matome, kad šiam epiniui karui ruošiasi ir trys supervalstybės. Jei netolimoje ateityje visgi Kinija bus užpulta, aš esu beveik įsitikinęs, kad į šį karą įsitrauks ir daugiau valstybių. Pavyzdžiui kaip Kroatija. Tuo tarpu dabar skelbiamas NE įstatymas su Šiaurės Korėja yra turbūt repeticija. Repeticija žymiai sunkesnėms ir nuožmesnėms kovoms.
Prieš keletą dienų susitarusi su Italija dėl NAP (nepuolimo) sutarties bei taip atsikračiusi vieno karinio fonto, dabar Serbija turi naujų problemų. Visų pirma tai Albanija. Ji rimtai nusiteikusi visų pirmiausia į Kosovo regioną. Pirmas puolimas nepavyko, dabar rengiamas antras. O žinant tai, kaip Serbija tvirtai įsitikinus, kad realybėje Kosovas yra Serbijos teritorija, o ne nepriklausoma šalis, tai šis mūšis pagardintas su šiek tiek politinių prieskonių. Negana to, Kroatija sukilime gan aršiai bando susigrąžinti savo teritorijas. Šie du kariniai frontai neleidžia serbams tinkamai padėti savo draugams bei visas karinis potencialas švaistomas ne ten kur labiausiai reikia.
Dviguba šventė. Arba keturguba. Apsigalvojau – penkiakuba. Kodėl? Visų pirma, Rumunija ir Ukraina ištrintos iš politinio žemėlapio. Negana to, jos ištrintos prieš pat seimo rinkimus, kas reiškia, kad šį mėnesį abi valstybės bus be seimo. Na ir paskutinis geras dalykas, tai Vengrija iš Ukrainos pasiėmė visus įmanomus reikalingus bonusus. Ko gi daugiau bereikia? TWO aljansas bent jau šitame regione triumfuoja, EDEN kaip jau tapo įprasta priversta nuleisti galvas ir pripažinti pralaimėjimą.
Jungtinė Karalystė po Kanaods užpuolimo pagaliau atsigavo. Ji turėtų dėkoti savo draugei Ispanijai, kuri dabar užsiėmusi kariniais veiksmais Kanadoje. Nors Ispanijos tikslas panašu nėra ištrinti Kanadą, tačiau jos užpuolimas leido anglams šiek tiek atsipūsti bei galutinai susitvarkyti su norvegais. To pasekoje, norvegų originalių žemių nebematyti politiniame žemėlapyje.
Mūsų kaimynė Latvija atlaikė Švedijos šturmą padedama CoT bei TWO ir dabar jau ji diktuoja savo sąlygas. Ping-pongas tęsiasi. Dabar puolama jau švedų teritorija Gotlandas. O kas padės švedams? Suomija užsiėmusi nenutrūkstančiu karu su Estija, Norvegija okupuota, Rusija ir Vokietija svarsto pereiti į CoT, Kanada bando atsilaikyti prieš Ispaniją, o visos EDEN narės užsiėmusios savo reikalais. Situacija ne kokia, ar ne? Šiandien tiek. Iki kitų susitikimų.


Garbės lenta: parėmusiųjų sąrašas:
1. - miestiete (60 Q7 tankų) [1889 diena]
2. - Sharass (24 Q7 tankai ir 3 GOLD) [1889 diena]
3. - Giedrius-Wraith (30 Q7 tankų) [1889 diena]
4. - ZygaLTU (5 GOLD) [1889 diena]
5. - Ovidijus Ilkinas (19 Q7 tankų ir 500Lt) [1889 diena]
6. - jot1923 (20 Q3 tankų ir 117Lt) [1890 diena]
7. - mygatukas (65 Q7 tankų) [1893 diena]
8. - odinas03 (5 GOLD) [1894 diena]


Kaip čia tapo jau įprasta mūsų visuomenėje, tai kuo aš išskirtinis. Jei kas norite ir galite paremti laikraščio egzistavimą, tai visada laukiami pinigėliai ar maišas auksinių. Bus man ant kelionų ir bilietų į egzotiškas šalis. Ačiū.


 

Comments

Udra
Udra Day 1,893, 08:08

Šauniai. Pasigedau Bulgarijos apžvalgos

BlMBA
BlMBA Day 1,893, 08:19

v
1. bet Latvija net pasikele, nes paskelbe balsavima del Baltarusijos NE, kol kas matosi, kad siai inciatyvai nenorima pritarti
http://www.erepublik.com/en/main/law/Latvia/122689

2. nors esama valdzia Rusijoje nenori TW, bet vienas is senu zaideju paskelbe balsavima del NE kongrese.
http://www.erepublik.com/en/main/law/Russia/122665
greiciausia jis bus atmestas, bet reiskia, kad vel nera sutarimo.
nes balsavimas su Bulgarija, Macedonia, Brazil del MPP. Ka tai reiskia - pasiruosimas CoT?

freshass
freshass Day 1,893, 08:22

Bimbagalvi, mačiau tą latvių failą su tuo NE. Spėju tai klaida kažkokia, nes netikiu, kad jie skelbtų kažkam NE kai pilnu tempu kariauja su švedais

jabaslaja
jabaslaja Day 1,893, 09:21

Blemba mes kaip Latvijos draugai galėtum daryt bendra misija ir padėt broliukams.
Nes jie ir taip ant mūsu pyksta 🙂

Adolf.H
Adolf.H Day 1,893, 11:08

pfff ,kokie jie broliukai per euroviziją ,net taškų nedavė...

Initas
Initas Day 1,893, 12:41

Del Norvegijos suklydai, norvegai dar turi vieną originalų regioną, pažiūrėk žemėlapį 🙂

mekigis07
mekigis07 Day 1,893, 13:26

ok

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,894, 00:31

V

neriustLT
neriustLT Day 1,895, 07:37

vote o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.