Ambient on/off

Join the new world

 

Informacija iš pasaulio

Day 1,715, 03:28 Published in Lithuania Lithuania by Pacukass

Sveiki, eLietuvos piliečiai.

Kadangi kai kuriems piliečiams tikrai trūksta informacijos, aš skaitysiu užsienio (pagrindę slavų šalių, o ypač Baltarusų) spaudą ir joje rasta informacija dalinsiuosi straipsniuose. Tikiuosi sulaukti palaikymo.

Atsiprašau, kad nemažą laiką nebuvo žinių, ir dėl to, kad straipsnis gana trumpas, bet gi per gerus orus nevisi nori sedėti prie kompiuterio ir žaisti žaidimus.

Na, o šiandien numeryje :
Lietuvio straipsnis Baltarusijoje.
Straipsnis Baltarusijoje apie EDEN.
Straipsnis Baltarusijoje apie esamą situaciją.Lietuvio straipsnis Baltarusijoje

Neseniai išėjo Lietuvio danisltu straipsnis Baltarusijoje, kuriame jis skelbia, kad nuo šiol Lietuva ir Latvija nebevykdys PTO Baltarusijoje. Bet, danisltu vistiek liks Baltarusijoje ir padės baltarusams atsikratyti rusų. Taip pat, jis skatina visus piliečius prisijungti prie partijos Nacyjanalny Front party, apie kurią rašiau pirmąjame savo straipsnyje.Straipsnis Baltarusijoje apie EDEN.

Prieš dvi dienas išėjo straipsnis apie EDEN aljansą, kuriame pasakojama apie tai, kad Terra ir EDEN aljanso laukia sunki ateitis, nes Terra ir EDEN aljanso narės (nors tiedu aljansai yra sąjungoje) kariauja viena su kita (Rusija su Ukraina), dėl to, kad EDEN‘ui berūpi tik daromos žalos kiekis, neberūpi reputacija, kad nebeliko draugų EDEN aljanse.Straipsnyje, kuris taipogi išėjo prieš dvi dienas rašoma apie galimus Baltarusijos likimo scenarijus – pagalba Rusijai, pagalba Ukrainai arba išlikimas neutraliem. Šalis, po ilgų svarstymų, nusprendė likti neutrali.Ačiū kad skaitėte.

Pagarbiai,
Dunz


 

Comments

Pacukass
Pacukass Day 1,715, 03:28

Straipsnis spausdintas per mano laikraštį piliečio Dunz pageidavimu.

Dunz
Dunz Day 1,715, 03:29

Taip. Dėkoju dar kartą 🙂

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,715, 07:09

Abu jus kieti;) o7

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,715, 16:12

Šaunu, tik galėjot kiek plačiau papasakot kas ir kodėl, juolab straipsniai tikrai nebuvo iš trumpųjų.. O šiaip, vote!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.