Ambient on/off

Join the new world

 

[TINA] Kromoff. Передвиборча.

Day 2,145, 01:23 Published in Ukraine Ukraine by Kromoff
Шановні пані та панове!

еУкраїна за свою історію переживала чимало криз, як внутрішних, так і геополітичних. Але всі наші біди від браку сили. Зовнішній ворог був би нестрашний для нас, коли б ми змогли перемогти свого ворога внутрішнього — незгоду між собою — та коли б мали більше почуття відповідальності перед Україною, - казав Симон Петлюра.

Ця незгода між собою не долається “об’єднанням”, - це не притаманно нашому засібу життєдіяльності в е-суспільстві. Ми подолаємо цю незгоду між собою, коли щиро скажемо: ми хочемо іншої еУкраїни. Таке усвідомлення досягається не у кулуарних розмовах чи лицемірних уніях, а у свідомості кожного з нас. Впевнений, ми всі до цього дозріли; бракує хіба, щоб хтось зробив той перший крок.

Я ще застав картину, коли мапа еУкраїни сягала від гір Карпатських аж по Кавказ, коли українські пікселі покривали регіони від Берліну, Варшави, Будапешту чи Братислави до Гомеля чи Москви. Якщо ми змогли тоді - зможемо і зараз. Тим більше, ми вже маємо досвід робити друзів з наших ворогів.

Звісно, я не можу обіцяти “показати всю нашу силу світу у війні з Угорщиною”, як це зробив мій головний опонент, - методологія показати “кузькіну мать” зараз недоречна. Тим більше, нашою силою світ не вразити, - інфа 100%. Жодного окупанта еУкраїни ми не перемагали нашою силою,- ні, а хитрістю та досвідом; завдяки вмінням мати та бути друзями, - про це останнє ми чомусь забули думаючи, що нам всі щось “винні”...Перші кроки у зовнішній політиці будуть наступними.

По-перше: проведення міжнародного форуму за участі “друзів еУкраїни” - розпочинаючи з видатних особистостей еУгорщини і закінчуючи рештою близьких нам ТВО, про-ТВО та інших країн.

По-друге: проведення консультацій з новою владою еУгорщини для врегулювання чинного “прикордонного конфлікту” - підписання рамкової угоди “про співпрацю та оренду коріннних регіонів еУкраїни”, - принцип “НАПу” є принизливим.

У разі успіху попереднього, перемовини з штаб-квартирою ТВО для формування Плану для Членства в ТВО - перехід в офіційний статус про-ТВО країни. Якщо ж з еУгорщиною таки не буде знайдена спільна мова, народний опір буде продовжуватися, а наша міжнародна діяльність не зійде з рейок ТВО - його лояльних країн-членів, але грунтуватиметься щодо еУгорщини та загалом на засадах “divide et impera”.

У будь-якому разі, наша першочергова мета - забезпечення проведення виборів до Конгресу.Війна війною, шановне офіцерство, а компенсації дамагу ваших юнітів мають бути за розкладом.

Держава має забезпечити повне відновлення цієї практики, підсилюючи провізії саплаями на битви, що визначені МО як такими, що є пріоритетними. Схему компенсацій залишити незмінною - через комбат ордери (виставлення плати за дамаг по дивізіонам), - але при цьому дамаг громадян еУкраїни оцінювати за вищою ставкою.

Крім цього, виступаю за створення прототипу “Ради Національної Безпеки та Оборони”, сформованого з представників влади (виконавчої та законодавчої) та “отаманів” основних військових юнітів для узгодження стратегічних кроків, а тактичні питання віддати до галузі МО та “Генштабів” кожного з дивізіонів.Виконання цих та інших соціальних програм стане можливим, навіть за умови тимчасової відсутності регіонів, через схеми поповнення бюджету (як традиційних, так і оригінальних).

У сфері економічної політики плануються наступні заходи. По-перше: підтримка внутрішнього виробника є для нас пріоритетом. Для цього запровадимо прозорі схеми держзамовлень в українських виробників на саплаї, конкурси, квести, - інші системні заходи допомоги з реалізації продукції українських виробників. По-друге: відновлення кредитів на шахти та тренувальні центри.

У сфері фінансів, в рамках можливого - ігри на мм та альтернативна схема податків, яка б сприяла підтриманню українського виробника будь-якого е-громадянства.Політика у сфері демографії, просвіти та культури є взаємопов’язаною та має втілюватися системно. Ці відомтсва мають супроводжувати новачків на першому етапі : прийняти, пояснити, допомогти, влити в спільноту та підтримати інтерес до гри. Задача нелегка, але реальна.

Звісно, для бебі-буму ми не обіцятимемо прийняти другу державну мову, як хочуть цього панове анархісти, чи заклепати все ботами зусиллями “операторів”, але ми можемо прийняти комплекс дій у цій сфері: розробити відеогайд про наше е-життя та підтримувати “батьків-героїв”; запровадити інтерактивну бібліотеку новачка, активніше підтримувати потреби новачків з перших днів та культурними програмами залучати їх до різних сфер е-суспільства.

Реальні кроки по цим та іншим питанням я вже окреслював у нещодавніх інтерв’ю, які пропоную читачу до уваги:Ми плавно підійшли до складу Уряду 🙂 Традиційно, кандидати обирають свою команду за досить своєрідним принципом, так сказати “в знак подяки”. Формування уряду є чи не найбільш спекулятивною частиною предвиборної гонки: міністрами обіцяють зробити ботоводів та представників тих партій, що підтримують того кандидата, - їхня компетентність справа другорядна.

У нас же немаж такого упередження. Ми - маленька група ентузіастів, різних та навіть протидежних погядів, яка розуміє, що, якщо кожен робитиме свою справу від цього виграє еУкраїна.

Для впровадження цих та інших програмних засад мені допомагатиме команда, сформована на засадах національного єдинства та гендерного паритету:

Віце-Президент: Doctor Antirius
Міністр Оборони: Kozak Sasha
- заступник: JanAir
Міністр Закордонних Справ: Bojan Franko
Міністр Демографії: Warrior Of Fortune sede vacante
Міністр Народної Просвіти: Anna Kotana
Міністр Економіки: sede vacante Hunter Iron
Міністр Інформації: AndyVortex
- заступники: V.Svobodny, Smart Bear
Міністр Культури: Upivka
Представник Президента у Конгресі: Redrick Shuhart
Секретар РНБО: Palladium UA
Високу місію Першої Леді почесно виконуватиме Natalia from Galitzia

Як бачите, буде весело вам, приємно нам та корисно еУкраїні 🙂

Додамо, що звітній період сягатиме не звичну декаду, а, як колись,- традиційні 7 днів. Крім того, будуть організовані прес-конференції для доповіді населенню та дні запитань до Уряду в Конгресі.Дорогі виборці!

Завтра вам буде пред’явлена дилема вибору, - якою буде еУкраїна впродовж наступного місяця. Щоправда, ці вибори, навіть після самоусування від активної участі провладних сил, знову будуть брудними: боти на поготові “операторів” і це - факт.

Який би не був завтрашній результат, слід розуміти, що це все - перший крок до консолідації реальної Третьої нейтральної, прагматичної та відповідальної сили на політичному Олімпі еУкраїни.

Хочу подякувати за підтримку моєї кандидатури партіям та кандидатам, а також усім тим, хто в статтях, коментарях і чатах відстоював наші спільні мрії попри неадекватні реакції опонентів.

Завтра наш день обрати твердий знак для еУкраїни. There Is No Alternative.

Ъ


Фірмені аватарки розмірів M, L, XL :3

Читай та обирай:“Я мрію про те, щоб еУкраїна знову стала такою, якою я її пам’ятаю: духовно сильною, політично незламною, сумлінно чистою та дружньо вірною. (...) Кожна мрія містить у собі якесь прагнення дійсності, якусь поставлену перед дійсністю вимогу, тож вона, мрія, непомітно виростає у вірогідність, а відтак у постулат, у борговий вексель, що вимагає покриття.”, - з цими словами кандидат розпочинав ці предвирчі перегони.“Чому саме Кромов? Тому, що тільки з його хистом домовлятися і тримати слово, я бачу вихід з зовнішньої та внутрішньої криз.”, - каже РедУкр, один з співідеологів Народнох Партії еУкраїни (раніше - НПУ) та батькі старшого покоління е-українського опозиційного руху.“Я підтримую Кромова, бо в нього реальні,цивілізовані,якісні погляди та ідеї на рахунок розвитку української політичної та світової політики! І просто він нормальна, адекватна, не фанатична і незаангажована людина!”, - каже молодий політик В.Свободний, кандидат, що зняв свою кандидатуру з цих виборів.“Людина, яка знає 6 мов, яка багаторазово керувала зовнішньою політикою (і не тільки еУкраїни, адже Кромов був також віце-МЗС Ірану від місії ЕДЕНу) безперечно має перевагу у зовнішній політиці та краще орієнтується в ситуації.”, - каже Др.Антіріус, батько Української Консервативної Партії.“І Кромова дехто не любить. Неможливо подобатися всім. Ідеальних людей не існує. Але саме він має Честь і совість. То серйозні якості для молодої людини. Можна бути молодою, але зрілою людиною. Саме він такий.”, - каже Анна Котана, найвидатніша пані табору патріотів, наша ерепівська Єва Браун.


Няша від Котани:

ВТРИМАВ БАБУ ВТРИМАЄ І еУКРАЇНУ

[TINA] Kromoff. Передвиборча.
http://www.erepublik.com/uk/article/-tina-kromoff--2325714/1/20
 

Comments

waldemardp
waldemardp Day 2,145, 01:31

фе

Sviatovit
Sviatovit Day 2,145, 01:47

а ти чого фекаєш?)) анархів і так поматросілі і бросілі... шось я не бачив ваших в уряді Комбата)))

Doctor Antirus
Doctor Antirus Day 2,145, 03:17

Фекає бо ше матросять)))

Beskyd01
Beskyd01 Day 2,145, 01:33

Kromoff. Передвиборча.
http://www.erepublik.com/uk/article/-tina-kromoff--2325714/1/20

imamradyk
imamradyk Day 2,145, 01:46

Окрім міністрів культури і демографії - повний ульот)
Козак Саша - наше все))))))))))
що не предвиборча - то пісня.... моє серце просто розривається від передчуттів)
шкода, що не виграєш( Але вже веселиш.
.P.S. Cекретар РНБО)) В РНБО нема представників міліції , Признач мене в командування ТВО)

Beskyd01
Beskyd01 Day 2,145, 01:51

.P.S. Cекретар РНБО)) В РНБО нема представників міліції
________________________
Ти втік з гарему? Мало платять?

Beskyd01
Beskyd01 Day 2,145, 01:53

.P.S. Cекретар РНБО)) В РНБО нема представників міліції
________________
Щось ти плутаєш, вуйку. Представників міліції з РЖ в уряді немає...Ти помилився або просто.... забув...старієш!

waldemardp
waldemardp Day 2,145, 01:52

НФ та УКП продалися, ой яка біда )))

Doctor Antirus
Doctor Antirus Day 2,145, 04:13

Володя, ти наркоман.

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 02:10

imamradyk Day 2,145, 01:46
Окрім міністрів культури і демографії - повний ульот)

я не давал своего согласия на этот пост.
да, был разговор, было предложение занять мне пост миндема в кабинете кромова, но не было моего согласия занимать этот пост.

честно говоря я не очень представляю себе свою работу в одном кабинете с козаком, которого типает от моей работы в качестве миндема...
сомневаюсь, что такое сосуществование вообще возможно, ибо мне противны люди, которые не уважают других, их труд, и не умеют общаться...
время расставит все на свои места.

waldemardp
waldemardp Day 2,145, 02:22

ах ах ах ах ах ах ах

Zmenko
Zmenko Day 2,145, 02:32

Сам здивувався, коли тебе там побачив.

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 02:34

ну для меня это не удивительно)))
как и для многих других.
мне даже интересно, что именно тебя удивило в этом?

Zmenko
Zmenko Day 2,145, 02:43

Якщо розглядати лише цю посаду - то нічого дивного. Якщо розглядати вкупі з іншим Кабміном - ти туди, імхо, не вписуєшся.

Kromoff
Kromoff Day 2,145, 02:52

ну так, у мене когнітивний дисонанс, друже:
[03/10/2013 12:08:25] Warrior Of Fortune: ну хуже точно не будет)))
[03/10/2013 12:09:01] Warrior Of Fortune: вобщем так - хочешь упоминать - я не против.

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 03:02

андрей - я разве сказал, что ты без моего ведома упомянул меня в статье?

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 07:57

Warrior vs Kormoff. Моя совесть чиста. А твоя?
http://www.erepublik.com/en/article/warrior-vs-kormoff--2325828/1/20

Kromoff
Kromoff Day 2,145, 06:50

я звісно дико перепрошую, але хто, як не "силовик" має курувати рнбо?) у рнбо нема також членів громадської ради по боротьбі із злочинністю при прокуратурі, - і нічого))

imamradyk
imamradyk Day 2,145, 06:58

ментів за грати. і грати грати грати)

Nataliia from Galicia
Nataliia from Galicia Day 2,145, 09:53

а перша леді??? ((((((

Anna Kotana
Anna Kotana Day 2,145, 10:33

😃

Sviatovit
Sviatovit Day 2,145, 01:50

а... і трошка зменше статтю... бо поки докрутиш мишку до коментів (де самий смачний срач) - то втомлюєшся)

waldemardp
waldemardp Day 2,145, 01:53

кандидат не цікавий срачу не буде.

Doctor Antirus
Doctor Antirus Day 2,145, 03:19

Володя балабол і тут всрався.

carpet15
carpet15 Day 2,145, 04:49

Олег, хіба це срач?)

Gold Dragon
Gold Dragon Day 2,145, 01:51

Ну, успіху:)

Kromoff
Kromoff Day 2,145, 03:18

дякую, і тобі тогож! поспи нині, завтра вас чекає безсонна і плідна ніч\0

carpet15
carpet15 Day 2,145, 03:22

не сци. я всьо парішаю 😉

Doctor Antirus
Doctor Antirus Day 2,145, 04:11

Карпет, ти коли духовну симінарію встиг закінчити?)

carpet15
carpet15 Day 2,145, 04:47

я такой, я маґу)

Gold Dragon
Gold Dragon Day 2,145, 22:28

не знаю у кого як, але у мене вона буде буденна))

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 2,145, 01:53

Саса і Боянчик в Кабміні - то ти так, поржати?

Нічого, що той же Боянчик англійською ні бум бум? І ця людина буде МЗС? ОМГ

Honey Hunter
Honey Hunter Day 2,145, 01:57

нічо)аргентина нас врятує

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 2,145, 01:59

Я гішпанську незнаю, однак маю надію, що він її краще знає за англійську. Бо його перли англійською я вже й скрінити почав.

Beskyd01
Beskyd01 Day 2,145, 01:57

А ваш Володька - англійською бум-бум? Чи він тільки як портрет -виставили на вибори, вигравши (не дай Боже) засунули назад за шафку?... Типу, нове обличчя від влади, але правда, без права голосу....

Kromoff
Kromoff Day 2,145, 02:49

ну імаму, драгу, валевіку "ні бум бум" англійськоїпрезами бути не мішало)
а так, - просто весела передвиборна народу, що вимагає "розврату"

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 2,145, 03:09

Будучи президентом зустрічався з БАГАТЬМА ситуаціями, коли президент не знає англійської. Однак МЗС що незнає англійску - це якесь нове віяння. Єдиний варіант, це якщо для тебе той же Боянчик - просто шафа для збору пилюки, а ти сам все будеш робити.

l u t o r
l u t o r Day 2,145, 04:07

Faust, ніщо не мішає тому Боянчику взяти на роботу декілька перекладачів, не переживай!) краще розкажи як там мій фанклуб?))

Doctor  Faust
Doctor Faust Day 2,145, 18:13

Боянчику, лет мі спік пром май хєрт ін Інгліш!

Yurapb
Yurapb Day 2,145, 01:56

Хороша передвиборна. Великий плюс, також це може бути і великим мінусом - уряд. Хоча по іменах дуже навіть цікаво, що з того може вийти.

Meliowant
Meliowant Day 2,145, 01:56

Перший наказ від МО буде: «в битвах не б’ємо, качаємо силу». І так всі 30 днів!

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 02:06

и то что все нубы!!!

carpet15
carpet15 Day 2,145, 02:10

Юра, Анно, як же ви будете вживатись з Сашою в одному уряді?))

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 02:13

валик читай выше мой ответ на коммент имама...

Warrior Of Fortune
Warrior Of Fortune Day 2,145, 07:57

Warrior vs Kormoff. Моя совесть чиста. А твоя?
http://www.erepublik.com/en/article/warrior-vs-kormoff--2325828/1/20

Anna Kotana
Anna Kotana Day 2,145, 02:06

Микола, доставив пані задоволення більше, ніж файна філіжанка кави)))
Дякую)

Bocu4ok
Bocu4ok Day 2,145, 02:13

Поржав:)Хоча в цьому доля сенсу є:)

Ostappikk
Ostappikk Day 2,145, 02:47

навіть такий наказ був би в рази краще тих що ставила влада))

gudilka91
gudilka91 Day 2,145, 03:20

Саня,накази? це немає сенсу 😃

Meliowant
Meliowant Day 2,145, 04:52

Треба б адмінам запропонувати щоб давали по +5експи після кожного виставлення наказів 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.