[TGS] Wyniki Zimowego Eventu!

Day 4,452, 02:57 Published in Poland Poland by Uzury Zezre

W dniach 14 - 28 stycznia odbył się w naszej bojówce event polegający na zbieraniu punktów za rozmaite aktywności.

https://taktyczna.tk/topic/5654/zimowy-event-winter-event-pleng/

Zasadnicza część była oparta na statystykach:


Można było również zdobyć punkty za pisanie artów o TGS, wymyślenie innej nazwy dla eventu, wykonanie grafiki dla eventu, układanie historii, gdzie każdy dokładał jedno zdanie oraz układanie dowcipów - sucharów.

Tygrysy ochoczo wzięły udział w wydarzeniu. Szczególnie emocjonująca była walka w samej czołówce. Od początku eventu, przez cały pierwszy tydzień prowadził Harab Serapel.


Uparta pogoń przyniosła skutek i w drugim tygodniu prowadzenie objął Vogel Serapel. Walka o pierwsze miejsce trwała jednak do końca. Niekiedy różnica wynosiła 40 - 200 punktów. Każde częściowe wyniki pokazywały zmagania obu graczy.
Podczas eventu unieszkodliwiliśmy cała masę przeciwników na wielu polach bitew. Na kanale "suchary" bojówkowego serwera zaroiło się od wybitnie suchych dowcipów. Na forum wymyślone zostały błyskotliwe eventowe nazwy, które na pewno się przydadzą przy kolejnych wydarzeniach. Powstał początek opowieści o dziwacznych przejściach Pietrka Bombelka:
https://taktyczna.tk/topic/5655/zimowy-event-ukladanie-historii/
Miisiu82 zaproponował grafikę:


Tygrysy opublikowały szereg artów w których napisały o TGS:

Miisiu82 - [TGS] Zapraszam do Tygrysów
https://www.erepublik.com/en/article/-tgs-zapraszam-do-tygrys-w-2711397/1/20

MaxiAdams - TGS - Czyli dlaczego mam fun z eRepa.
https://www.erepublik.com/en/article/tgs-czyli-dlaczego-mam-fun-z-erepa--2711479/1/20

Vogel Serapel - On tylko wykonywał rozkazy ...
https://www.erepublik.com/en/article/on-tylko-wykonywa-rozkazy--2711688/1/20


Finalne wyniki eventu:


Bardzo dziękuję wszystkim Tygrysom za udział w evencie! Wykazaliście się aktywnością, humorem, kreatywnością. Brawo! Poza tym oczywiście HAJS HAJS HAJS! Waluta została już przelana na konta!


\o/ Specjalne nagrody niespodzianki od dowódcy \o/

- 10 000 CC dla gracza Harab Serapel za aktywność na polach bitew, nie tylko podczas eventu i emocjonującą walkę o pierwsze miejsce.
- po 10 000 CC dla graczy Miisiu82, MaxiAdams, DziabungMiglanc za ogromne zaangażowanie w pozatabelkowe konkurencje eventu.
- 15 000 dla gracza Vogel Serapel za ogromne zaangażowanie w pozatabelkowe konkurencje eventu oraz za pomoc informacyjną i merytoryczną w oprawie eventu na feedzie i Discordzie. Podziel się koniecznie nagrodą z czcigodnym Prorokiem Lebiodą 😉
- 10 000 CC dla gracza DonaldMcKwacz za tłumaczenie w wersji angielskiej. Przed eventem gościlismy w TGS gracza z Indonezji i chcieliśmy mu ułatwić udział w wydarzeniu. Tuż przed rozpoczęciem Zimowego Eventu gracz ów postanowił wrócić do swej eOjczyzny. Mimo to pomysł o wersji angielskiej został zrealizowany.Co poza Zimowym Eventem dzieje się w TGS.
Kilka lat temu, kiedy wszystko w eRepie było bardziej rozbudowane, a graczy było tyle, że miał kto tworzyć rozmaite struktury, bojówki miały swoje akademie. Taktyczna Grupa Szturmowa również taką posiadała. Potem Tygrysy straciły kontrolę nad aTGS. 7 stycznia, 4431 dnia eRepublik gracz Levstangor odzyskał dla nas Akademię Taktycznej Grupy Szturmowej!
https://www.erepublik.com/en/military/military-unit/715/overview
Hip hip hurra!!
Pomysły co my z tym zrobimy, w tym płaskim jak naleśnik świecie, dopiero się rodzą 😉 W każdym razie, dla Tygrysów z dłuższym stażem, odzyskanie kontroli nad dawną bojówką ma spore sentymentalne znaczenie.Warto wspomnieć o wysokiej frekwencji Tygrysów na zbiórkach MON w ostatnim czasie.Mamy satysfakcję ze wspólnego uczestnictwa w zbiórkach, które MaxiAdams wspaniale oprawia na bojówkowym serwerze, emotikonami, zrzutami z egova i wspólnymi fotkami z pola bitwy:
Do zobaczenia! o7> MU: https://www.erepublik.com/en/military/military-unit/177
> Discord : https://discord.gg/NYp7w6r
> Forum: https://taktyczna.tk