TGS - Czyli dlaczego mam fun z eRepa.

Day 4,441, 13:52 Published in Poland Poland by MaxiAdams

Dzisiaj chwilkę poświęcę swojej bojówce, bez której pewnie już dawno przestałbym grać w eRepa. Także materiał może zawierać lokowanie produktu😉

Dlaczego zależy nam na Was?
To oczywiste, eRepublik umiera, nowych graczy jest jak na lekarstwo, doświadczeni gracze także się wykruszają, tym co może Cię zatrzymać w grze, to towarzystwo w jakim gracie. Erepublik co nie jest tajemnicą jest grą zespołową, wspólnie się tutaj planuje, walczy i zdobywa medale. Wybór bojówki pozwala na urozmaicenie rozgrywki i realnym uczestnictwie w grze. Chcesz zobaczyć jak to działa wbijaj do nas na discord i sam oceń, informujemy się o wszystkim co dzieje się w grze, gdy ePL ma w jakiejś bitwie słaby mur ruszamy do akcji. Gdy brakuje osób do supportu powstania zawsze jest info gdzie można zdobyć medal. Brakuje Tobie erepowych eventów, w naszej grupie mamy swoje eventy które przekładają się na eRepową gotówkę, ale o tym będzie dalej.
To wszystko po to, aby grało nam się lepiej i aby utrzymać aktywnych graczy przy grze.

Dodatkowy fun
Oczywiście, można w tą grę grać zwyczajnie dwuklicząc, ale w ten sposób ja sam odszedłbym od gry po miesiącu, gdyby nie to, że zostałem zwerbowany do TGS. Tam wiele nauczyłem się o grze, jej mechanikach, a także zacząłem grać z głową, otrzymałem wiele cennych wskazówek, a także materialnego wsparcia, dzięki któremu mogłem rozwinąć postać, swoje pola treningowe, domki i firmy. Do tego aktywny kontakt pomiędzy członkami grupy sprawia, że nawet ramka z powstania pełna kolegów cieszy. Dobrze wiedzieć, że grupa do jakiej się należy jest silna i zwarta, że na zbiórkach MON bywamy najaktywniejszą grupą, po prostu dobrze się na to patrzy gdy wiesz, że Twoja gra jest nie tylko ważna dla Ciebie ale dla ludzi z którymi masz codzienny kontakt.

Rywalizacja
Poza tym, że regularnie gramy to także rywalizujemy ze sobą i to na różnych polach. Bojówkowy serwer pełen jest dodatkowych misji które sami sobie organizujemy, w minikonkursach można zdobyć dodatkowy zasób broni, chlebków lub cc. Wiecie, fajnie jest czasami coś wygrać😉
Obecnie na serwerze trwa nasz zimowy event i jest masa zadań do wykonania za dodatkowe punkty, które finalnie zostaną rozliczone na realną dywidendę w ePLN, a zastrzyk gotówki zawsze jest miły i pozwala rozwinąć swój warsztat.

Dodatki
Warto zajrzeć do nas na serwer, bo to naprawdę zabijacz nudy. Do dyspozycji cały kanał z sucharami które są naprawdę nieśmieszne. Karol Strasburger mógłby się uczyć. Do tego nasze boty zaoferują wysoki poziom funkcji dodatkowych, jak np. sprawdzenie stanu zdrowia psychicznego członka grupy odpalaj i zobacz. (nie wszyscy są do końca zdrowi)

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!
Taktyczna Grupa Szturmowa
DISCORD :
https://discord.gg/JVX3Ea