Ambient on/off

Join the new world

 

{Pažintis} "Yra ir be manęs kam toje politikoje murgdytis"

Day 1,797, 12:28 Published in Lithuania Lithuania by miestiete
Kažkada seniai seniai, šis žaidėjas buvo pirmojo elitinio eLietuvos armijos KOP būrio vadu, teko ir Seime pabuvoti porą kadencijų, taip pat ePAR ambasadoriumi. Mantvydas nėra itin pasižymėjęs politinėje srityje, kaip jis pats sako: „esu paprastas kareivukas“. Dvidešimt aštuonerių metų vaikinas pasyvus šiame žaidime, tačiau gana gerai žinomas eLietuvoje. Šiuo metu jis stipriausias elietuvis, pirmasis gavęs Top Fighter medalį eLietuvoje. Pažintis su Zarg.– Iš kur sužinojai apie eRepublik?
– Tiesą pasakius radau atsitiktinai, nepamenu kaip tai konkrečiai įvyko. Užkabino žaidimo koncepcija, kad tai yra platforma, kuri iš vienos pusės nereikalauja daug (na realiai užtenka pasitreniruoti, padirbti ir pašaudyti kas dieną, kad nuo kitų neatsiliktum), bet iš kitos pusės leidžia tau pasireikšti bet kurioje srityje. Tik reikia turėti noro, laiko ir fantazijos. Klaidos turbūt buvo tokios, kad labai skubėjau viską daryti, kuo greičiau norėjau įmonės ir panašiai.

– Kodėl vis dar žaidi?
– Na, atsakymas labai paprastas, visuomet turėjau kažkokį tikslą: įkurti Q5 įmonę, gauti BH medalį, pasiekti GoW ranga, tapti stipriausiu elietuviu, gauti TopFighter medali ir panašiai. Šiuo momentu, kaip bebūtų liūdna, žaidžiu tik iš inercijos, kad Zarg yra account'as, kuris turi nemažą įtaką mūšiuose, todėl nesinori jo užleisti. Kitaip sakant nesinori palikti elietuvių. Be to, tikiuosi, kad žaidimo kūrėjai sugalvos kažką, kas vėl prilipins mano dėmesį kuriam laikui.

– Nesiverži į politinę areną. Kodėl?
– Paprasčiausiai nėra laiko. Kažkada šiek tiek sukausi toje srityje, dar cawx laikais. Asmeniniame gyvenime draugė, darbas, draugai, mokslai, verslo planai, sportas ir t.t. tikrai suvalgo pakankamai daug laiko. Be to, manau yra ir be manęs kam toje politikoje murgdytis.

– Ką manai apie eLietuvos vidaus politiką?
– Sunku kažką manyti, nes nelabai domiuosi kas vyksta. Iš šono žiūrint, nesimato konkretaus lyderio, na bet turbūt tai nėra blogai. Tik labai juokinga būna, kai paskaitinėji komentarą ir vis randi kokį nors individą, kuris viskuo nepatenkintas ir deda ant visų, nors net nesupranta apie ką kalbą. Dar dažniausiai tokie ir palaikymo susilaukia. Ne vieną jau tokį teko matyti, manau ne vienas dar ir bus.

– Esi stipriausias eLietuvos karys. Kokia Tavo sėkmės paslaptis?
– Na tapti stipriausiu kariu labai paprasta: tereikia kas dieną maksimaliai treniruotis ir laukti kol senesni žaidėjai pražiopsos treniruotes arba mes žaidimą. Nieko čia ypatingo. Tereikia VISA‘os ir galimybės kur bebūtum kas dieną paspausti train. Realiai per tuos tris su puse metų nesu praleidęs nė vienos dienos. Išskyrus v2 kai buvau metęs žaidimą ir dar pora savaičių kai buvau gavęs ban'ą.
Aišku, realiai tai išsilaikau iš medalių. Tai daug nekainuoja, bet kartais tenka paypalo login'ą suvesti.

– Už ką ban'ą gavai?
Grupelė žmonių buvo sugalvoję įkurti korporaciją. Surinko iš žaidėjų aukso ir prikūrė Q5 (tuo metu geriausių) įmonių. Senais laikais tai nešdavo gerą pelną. Aš buvau vienas iš dalininkų, bet sugalvojau parduoti savo dalį ir ją nusipirko multis.

– Papasakok šiek tiek apie save realiame gyvenime.
– Dirbu vienoje iš didžiausių IT bendrovių projektų vadovu. Projektai vyksta užsienyje todėl nemažai tenka keliauti. Tiesa pasakius dabar esu Varšuvoje. Taipogi mokausi ISM Executive School.
Hobiai... Na, jie keičiasi. Nesenai atsikračiau automobilių sporto (ar galima sakyti – prislopinau), dabar turbūt labiausiai esu įsitraukęs į bėgiojimą ir rakečių sportą. Taigi planuose kitais metais nubėgti maratoną ir pradėti Lietuvoje populiarinti vieną rakečių sportą.
Ai, dar labai domiuosi SCRUM'u, na bet čia kažkas tarp darbo ir hobio. Paskutinėje Agile konferencijoje teko ir pranešimą paskaityti.

– Apibūdink save kaip žmogų – kokių savybių turi?
– Esu užsispyręs, reiklus sau ir turbūt dar labiau kitiems ir nemokantis pralaimėti. Nesakau, kad nepralaimiu. Turiu humoro jausmą, kurį ne visi supranta ir kartais panaudoju jį kur nereikia, bet su amžiumi šiek tiek labiau tai valdyti pradėjau. Šiaip sunku apie save tokius dalykus kalbėti.

– Jei reikėtų apibūdinti save kaip gyvūną, kokį išsirinktum?
– Tikrai būčiau katinas. Esu savarankiškas, kaip jau minėjau – užsispyręs ir mane sunku prisijaukinti. Ir net jeigu kas nors prisijaukina, tikrai ne visada tai parodau. Iš kitos pusės, turbūt tas dėmesys būna malonus.
Šiaip tiesą pasakius nelabai mėgstu katinų, bet ką padarysi.

– Kokios vertybės Tau yra svarbiausios gyvenime?
– Šeima ir draugai. Na ir šeima ir draugai yra reikalingi tam, kad turėtum su kuo pasidalinti ir džiaugsmu ir problemomis. Juk realiai jeigu viską turėtum (pinigų, pripažinimo), grįžtum į tuščius namus ir neturėtum kam paskambinti, kam tuomet visa tai?

– Ar esi toks pat žaidime ir RL?
– Turbūt jeigu aktyviai žaisčiau (ta prasme užsiiminėčiau kažkokia socialine veikla), turbūt daryčiau kažkokį role playing, kad būtų įdomiau. Pavyzdžiui, būčiau nacionalistas. Bet dabar esu tiesiog savimi.

– Ar esi patriotiškas?
– Tenka labai nemažai pakeliauti ir ne tik pamatyti kitų valstybių, bet ir jose pagyventi, pažinti kultūrą ir pajusti kokia ten yra situacija. Laikau save patriotu dėl to, kad patinka man ta Lietuva, nėra jokių minčių iš jos pabėgti ir ieškoti kitur geresnių gyvenimo sąlygų (nors tiesą pasakius, kadangi patinka, nelabai sugalvoju, kur geriau būtų). Nepatinka man žmonės, kurie skundžiasi kaip viskas toje Lietuvoje yra blogai, nemato toliau savo nosies galo. Aišku gal kitaip kalbėčiau jų kailyje atsidūręs.
Su tuo patriotiškumo supratimu... Manau, kad jeigu norime, kad visiems būtų gerai, kiekvienas turime galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitus. Pavyzdžiui, nuėjęs į turgų nesideru su bobute, nes tikrai jai tų kelių litų reikia labiau nei man. Kitaip sakant, kiekvienas turi savo supratimą kaip prie tos gerovės gali prisidėti: būti prezidentu ar tiesiog būti geru ir teisingu žmogumi. Arba kaip ir tam pačiam eRepublik, vietoj to, kad BH medalių kolekcijoje artėčiau prie keturženklio skaičiaus, tiesiog sumušu ten, kur manau, kad mūsų šaliai ar mūsų sąjungininkams labiau reikia. Nors nežinau, ar tai galima pavadinti patriotiškumu. Tiesiog man taip atrodo.

– Kokia istorine asmenybe labiausiai žaviesi?
– Heh, nelengvas klausimas. Konkrečios asmenybės nesinori išskirti, bet mintyse ieškau kažko, kas pasiaukojo dėl kitų.. Ale Žana dArk...

– Koks yra geriausias matytas karinis filmas?
– Šiaip man patinka kariniai filmai, tai sunku išskirti labiausiai patikusi. Gal labiausiai nustebino Patriotas su Melu Gipsonu, nes kažkaip nedaug tikėjausi jį žiūrėdamas, o įspūdį paliko.
Turbūt čia iš tos pačios serijos, kaip su tomis istorinėmis asmenybėmis. Jis karo didvyrį vaidina, bet ne tokį, kuris atėjo, kad nugalėtų ir nugalėjo, bet tokį, kuris buvo priverstas tame kare dalyvauti. Ir pamenu, kad pabaiga labai stipri buvo, bet tikrai nepamenu kas ten atsitiko. O gal aš su narsiąja širdimi maišau.

– Kokiu posakiu dažniausiai vadovaujiesi?
– Gyvenime vadovaujuosi (bent jau stengiuosi) filosofija: elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad jie su tavimi elgtųsi.

– Kokį žaidėją pasiimtum kartu į negyvenamą salą?
– Na tiesą pasakius pokštas yra mano buvęs grupiokas, tai turbūt jį rinkčiausi, nes bent žinočiau ką gausiu.


Ankstesni interviu su: Lariox, iPSiArt, Migasss, Robinas, asirgitawe, Akviliutte, ZygaLTU, SealOfStar, Funnyte, Nukainotas, pararam, pokstasq, DrMonte, dSoKre [En/Lt], gliookas II, Krienas

Tolesniam laikraščio vystymui, didesnei motyvacijai ir mano darbingumo pakėlimui kviečiu paremti mano laikraštį "Pokalbiai su miestiete" bet kokia materialia forma 😉


Už laikraščio "Pokalbiai su miestiete" prenumeratą susimokėjo šie gerbėjai:

iPSiArt 8000LTL (Day 1680)
Mindziuss 2000LTL (Day 1680)
Kalnu Karabachas 1000LTL (Day 1680)
merkasz 5000LTL (Day 1681)
djpacuk 5000LTL (Day 1681)
Migasss 11111LTL (Day 1696)
djpacuk 5000LTL (Day 1697)
Edgarassx 5 Gold (Day 1698)
saslykas 5 Gold (Day 1698)
XVIII 6000LTL (Day 1699)
MindeSuminde 2000LTL (Day 1704)
Edgaras Mzk 5 Gold (Day 1738)
HEXaminas 2000LTL (Day 1761)
vilkdalgis 7 Gold (Day 1790)
MindeSuminde 1 Gold (Day 1795)
Geranoris 2000LTL (Day 1797)

Ačiū JUMS!
Darbingos savaitės!
Su šypsena,
miestiete

 

Comments

Sharass
Sharass Day 1,797, 12:45

o7

auris0
auris0 Day 1,798, 03:31

o7

Nutzz
Nutzz Day 1,798, 04:08

o7

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,798, 08:38

V

Bogdan Winckiewicz
Bogdan Winckiewicz Day 1,798, 10:33

o7

iPSiArt
iPSiArt Day 1,798, 13:02

o7 gėris! Interviu su senbuviu, kuris gali būti daugeliui naujesnių žaidėjų tikru asmeniniu pavyzdžiu.

Zarg, linkiu kad tau ir toliau užtektų tos kantrybės ir parako eLietuvai. Ne tik inercijos.

Nutzz
Nutzz Day 1,798, 22:58

Žaidime kaip ir gyvenime, būna idomesnių ar ramesnių momentų 🙂
Social role playing - tikra tiesa, kaip tas žaidimas būtų bepabodęs negali jo mesti papraščiausiai dėl kitų žmonių esančių čia. Kažin ar žaidimo kūrėjai supranta kur jų tikrasis turtas...

o0n3m00o
o0n3m00o Day 1,799, 00:54

vote 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.